Skocz do zawartości
IGNORED

A propos Diany Krall Live in Paris


mzm

Rekomendowane odpowiedzi

Może ten wpis nie powinien pojawiać się w tym miejscu ale nie bardzo wiem gdzie.Mam w/w płytę i wszystko jest super nagrane,DTS-ik,te sprawy,ale... .No właśnie -fortepian Diany słychać tak zarąbiście głośno w prawym surrondzie ,że rozwala to całą scenę dźwiękową.Jeśli ktoś ma ten krążek proszę o uwagi czy pojawia się ten sam problem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam, więc nie wiem. Ale chyba przesadzasz, że nikt nie odpowiada, gdyż jesteś nowy. Pewnie wersji DVD nie ma zbyt wiele "w ludziach", stąd brak odpowiedzi. Tu są melomani, w STEREO - stereomaniacy. Może spróbuj w Kinie Domowym?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ta plyte. Jest wspaniala, Gram ja glownia w DTS systemie. Nie wiem co moze byc przyczyna twojego problemu. Jak przeczytalem w profilu masz Yamaszke, ja rowniez, tak ze sprawa balansu w glosnikach jest oczywista. U mnie gra to wspaniale i z pysznym natezeniem na wszystkich klockach. Co mage poradzic to wymienic plyte na inna. Prawda jest taka ze posiadam bardzo duza kolekcje muzyki na dvds i mimo ze sa one w DTS albo DD5.1 to dzwiek rozni sie strasznie. Niektorych plyt wrecz nie da sie strawic. Sam nie doszedlem do tego czy to wina producenta (tloczenia) czy nagrania. Coraz wiecej pokazuje sie w sklepach filmow i koncertow drukowanych nie wiadomo dokladnie gdzie i w jakim systemie. Staraj sie nie nabywac tych bubli. Slyszalem ze Chiny i Czechy trzepia te buble. Personalnie zawsze biore plyty ktorych wytworni jestem pewien.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej po ptakach bo płytę kupiłem ponad pół roku temu,więc jej nie zareklamuje.Z okładki za diabła nie mogę wywnioskować kraju pochodzenia.Myślę jednak ,że to oryginał,kupiona w warszawskim Odeonie.Nigdy tam nie nadziałem się na bubel.Tak czy inaczej dzięki i przyjemnego odbioru bo w końcu sama muzyka jest rewelacyjna.Dzieki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiscie tego nie slyszalem, ale kumpel sluchal tego koncertu na 5.1 i twierdzi, ze jest zle (!) zrobiony.... ja od zawsze slucham w 2.0 i zlego slowa nie powiem. moze jestem ortodoksem, ale po mojemu 5.1 to wynalazek dobry dla filmow a nie sluchania koncertow. pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Dajana byla kupiona w Kanadzie i jest z nia wszystko O.K. Wydaje mi sie ze moze to byc przyklad produkcji lub przedrukowywania plyt w roznych wytworniach. Poza tym prawdopodobnie nie do odtworzenia w EU, region 1 i system video NTSC.

Jezeli chodzi o koncerty na dvd to uwazam ze jest to bardzo dobry system ze wzgledu na przekazanie naturalnosci i atmsfery koncertowej. Dzwiek (powiedzmy dobrze nagrany) w wielu przypadkach jest duzo lepszy niz ten ktory slyszymy na koncertach. Jest to zawsze uwarunkowane miejscem jakie mamy na koncercie i akustyka pomieszczenia. Bylem na bardzo wielu koncertach i naprawde tylko na kilku bylem zadowolony z naglosnienia. No i jeszcze sprawa dostepu do tych koncertow. Niestety nie jestesmy w stanie byc wszedzie, a dzieki temu malemu krazkowi jestesmy tam.

Dzieki i do zobaczenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.