Skocz do zawartości
IGNORED

KEF Q350, KEF Q750, Paradigm 11 v7, Q acustics 3050 pokój 25 metrów.


skylux70

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, obecnie mam Wharfedale 10.2 z Lepai 2020 plus Subwoofer od Sonego,śruba rzadko załączam.

 

Pytanie co wybrać do około 4.000

 

Lubię miękkie brzmienie, z dużą ilością niskiego basu, z dużą scena muzyczna i rozdzielczością dźwięku. Bardzo chciałbym też by wysokie tony nie kult w uszy, były łagodne, ale czasami potrafiły zabłysnąć(nie tak grzeczne jak Boston A26, miałem je i Wharfedale 10.2 brzmią lepiej).

 

Które brzmienie wpisują się w tą charakterystyke? Czytałem recenzje wszystkich tych kolumn i powinno być lepiej niż Wharfedale. Pytanie czy ktoś słuchał tych kolumn na zywo i może się podzielić opinią?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ze wszystkich wymienionych zdecydowanie Kef Q750 wpisują się najbardziej w opis. Mamy dużą szczegółowość oraz mocny i zwarty bas.

Od siebie polecałbym jeszcze lepszy model Kef R500 w kolorze walnaut, który mamy w dobrej cenie oraz Dali Zensor 7.

 

Pozdrawiam

Szymon

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.