Skocz do zawartości
IGNORED

Pendrive do PlayStation 4 Pro


_Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Takie małe pytanie do Was chłopaki. Zamierzam kupić / zwiększyć pamięć zewnętrzną.

No i chciałem się Was zapytać, czy konsola będzie współpracować z " pędrakiem " o pojemności 256 GB, lub wyższą. Mój wybór ( SanDisk Ultra Fit USB 3.1 256 GB. )

Jeżeli macie inne propozycje fajnych " pędraków " do zaoferowania to piszcie. Mogą być także z większą pojemnością tak jak pisałem.

 

Tylko żeby mi pędrak wlazł do wejścia USB ...

post-51219-0-70057300-1536903116_thumb.jpg

Gry przygodowe ... " Wyłącznie Single Player !!! " ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie dysk??? Taniej za jeden GB i możliwość do 8TB

 

Ale ja nie potrzebuję dysku zewnętrznego. A tak w ogóle. PlayStation 4 Pro, nie obsługuje takich dysków zewnętrznych, które są w formacie NTFS.

Tak troszku czasu minęło od założenia tematu. Nie znalazłem podobnego " małego " dysku dużej pojemności.

Także temat uważam za zamknięty.

 

Mam jeszcze jedną sprawę do Was chłopaki.

 

Z racji tego że brakuje mi miejsca na dysku wewnętrznym ( 1 TB ) w PlayStation 4 Pro. Kurde ile te gry zajmują miejsca.

Jaki dysk wewnętrzny ( dysk 2.5 cala ) możecie zaproponować do konsoli.

Gry przygodowe ... " Wyłącznie Single Player !!! " ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Twoim miejscu uwazalbytm z tymi fitami. Moj padl a grzeje sie to jak cholera ...

 

Może miałeś Kwasior : ) jakiegoś pecha. A jak padł pędrak ?

 

Ja sądzę że przyczyna " padania dysków " może być taka " Widzę to po kumplach " Nie odpinają pamięci zewnętrznej z komputera po zakończeniu pracy pędraka / dysku.

Czyli nie klikają na pasku w komputerze ... Bezpieczne usuwanie sprzętu. Opinie są różne. Jedni mówią że nie ma żadnej różnicy, to po co to robić ?.

Niech każdy sam sobie odpowie. Robić tak jak jest w książeczce napisane, czy robić to po swojemu.

 

 

 

Dzięki za ostrzeżenie Kwasior : ) Jak będę kupował pędraka, zapytam się chłopaków w sklepie, czy mieli jakieś problemy z pędrakiem myszowym SanDisk.

Gry przygodowe ... " Wyłącznie Single Player !!! " ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.