Skocz do zawartości
IGNORED

KD za około 1000 zł


Rafał U

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Potrzebuję pomocy przy kompletowaniu kina domowego, na które będzie składał się zestaw kolumn podłogowych i głośnika centralnego + amplitunera.

Na kolumny planuję przeznaczyć do 1000 zł. Central? nie mam pojęcia ile potrzeba. 300 zł wystarczy?

Amp do 500 zł.

Do tej pory miałem taki zestaw:

Denon pma-560 + Jamo S426 + magnat sub 301a. To był mój pierwszy zestaw po przesiadce ze starej wieży HiFi. Najpierw kupiłem kolumny, jednak brakowało basu, po czym zainwestowałem w suba. Początkowo byłem z niego zadowolony, ale z czasem dotarło do mnie, że on bardziej dudni niż gra ciepłym, przyjemnym basem jakiego bym oczekiwał. Z tego co pisali na forach sub ma za słaby wzmacniacz, który mocno ograniczył głośnik i jest jak jest. Kolumny grały zadowalająco, ale to marketówki z niskiej półki, więc oczekuję od nowych kolumn skoku w jakości brzmienia . Nie miałem kasy, żeby się bawić w wymianę na inny, zostawiłem to na później i teraz właśnie nadszedł czas na zmiany, jako że się przeprowadzam.

Zestaw będzie grał w 14m2. Najczęściej używany do filmów, podłączony pod komputer z kartą dźwiękową Xonar D1 i projektor. Zależy mi na jak najlepszej jakości dźwięku.

Czego oczekuję od głośników:

- Barwne, ciepłe i energiczne granie.

- Zrównoważone pasma.

- Krystalicznie czysty dźwięk.

Ogólnie jestem fanem mocnego uderzenia i niskich tonów, jednak nie wiem czy jest sens, żeby brać w tym celu kolumny z wyróżniającym się dołem, skoro będzie sub.

Sub na razie zostanie ten, co mam, ale jak uzbieram kaski to na pewno wymienię go na coś lepszego.

EDIT. Zestaw może być używany, bo na pewno będą większe możliwości w wyborze sprzętu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.