Skocz do zawartości
IGNORED

czym zakonserwować zawieszenie w sansui sp-x 9900


Masyw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie Forumowiczów .czym mogę zakonserwować zawieszenia ,aby więcej nie wychodziły  włókna  (jak na zdjeciu ).Orginalnie jest jakaś klejąca czarna substancja ,lecz z racji wieku trochę wyschła i zaczęły wychodzić te "nitki".Nie ma żadnych ubytków w postaci dziur ,dzieje się tak tylko w tej części ,reszta jest ok .Czytałem , na jakimś forum o farbie kauczukowej .bardzo proszę o radę , głośniki grają naprawdę pięknie i nie chciałbym ich "popsuć" .Dziekuję 

IMG_20190306_202531.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne.Mam SP-X 9 i nic takiego się nie dzieje.Zawieszenie jest pokryte jakąś błyszczącą substancją, która jednak się nie klei.Występuje to zarówno na głośniku niskotonowym, jak też na nisko-średniotonowym..Proponuję popytać się w firmach zajmujących się regeneracją głośników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.