Skocz do zawartości
IGNORED

KD do 2500 z opcja uzywek + muzyka


kamaz24
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie
mialem juz tu kiedys konto ale nawet nie pamietam passow (daaawno nie korzystalem) wiec witam jeszcze raz wszystkich ! :D

Potrzebuje zaczerpnac informacji

Chce zbudowac kino domowe ktore takze zagra w miare przyzwoicie w muzyce.
KD 70% (netflix, hbo go, filmy z dysku)
muzyka 30% (rozne gatunki z przewaga elektronicznej i hip hopu)

Na calosc chcialbym przeznaczyc 2,5tys (wiem ze to malo ale cos w miare przyzwoitego mysle ze uda sie wyszukac)
Kolumny raczej chcialbym kupic nowe a amplituner uzywany (wole dobry uzywany niz nowy a byle jaki !!)

Pokoj ma 21m na szybko dodalem rysunek jak to mjw wyglada. TV jest na czerwono

Kolega ma zestaw 5.0 Taga 806 + sub i napedza to starym Soniakiem 940qs i powiem szczerze ze calkiem niezle sobie to radzi w pomieszczeniu 25m mam wrazenie ze nawet za bardzo wiec pomyslalem o np. takim zestawieniu z racji odrobine mniejszego pomieszczenia

Taga 606v3 set 5.0 idzie wyrwac do 1300zl a podobno jest calkiem przyzwoita
do tego moze polowac tak do 800zl na jakies Onkyo serii 6 (tu poradzcie ktore, chociaz troszke sie boje tych padajacych HDMI) lub z polecenia kolegi Harman Kardon avr360
a to co zostanie dozbierac w miare szybko na sub mysle ze rozsadne minimum to magnat 302a czyli jakies 650-700zl
Dobry pomysl ?

A moze
uzywany ampli do 700zl
i zostaje 1800 na kolumny
a suba dokupie za jakis czas
Jestem otwarty na porady i wszelka pomoc :)

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moge edytowac wiec napisze

Taga 606v3

Magnat 302a 

To juz pewne

Zostaje mi kupno ampli do 800-900 to max

Znalazlem denona w bdb stanie x2000 w tej kasie. Nada sie?

Czy raczej isc w onkyo 616 626 636? Tylko boje sie bo tam hdmi lecialy z tego co mi sie kojarzy.

Ew. Harman 360? 260/270 ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AVR260 użytkowałem - a właściwie nadal go mam i polecam. Po przesiadce na Pionka (LX) poszedł w odstawkę, ale warto się nim zainteresować.

Z tamtych lat, jedne z ostatnich modeli Harmana, które warto było brać pod uwagę

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harman naprawdę dobrze gra jak chcesz coś taniego, mam Harmana AVR240 w sypialni i Denona AVRx2500H to powiem szczerze, że Harman duuużo lepiej gra - choć nie ma Atmosa ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez adamon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie kolega mi podpowiadal zeby celowac w tym budzecie w modele harmana avr360 avr260

Rozmawialem z kolei z moim wujem a On tylko Onkyo i nic innego ?

Denona nie mial nikt z moich znajomych wiec nie mialem stycznosci z ta marka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Markcox napisał:

AVR260 użytkowałem - a właściwie nadal go mam i polecam. Po przesiadce na Pionka (LX) poszedł w odstawkę, ale warto się nim zainteresować.

Z tamtych lat, jedne z ostatnich modeli Harmana, które warto było brać pod uwagę

Witam.Jaka róznica w brzmieniu po zmianie na pioneera sc lx wzgledem harmana?Sam mam zamiar zmienic moja 10 letnią 260'kę na coś  bardziej dynamicznego,dokładniejszego w niskich tonach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze ma ktos Denona X2000 ? Chcialbym wiedziec jak wypada wobec HK 260 i HK 360

W kwocie ktora dysponuje najbardziej sklanialem sie ku Onkyo seri 6 ale jak juz wspomnialem boje sie padajacych HDMI, co widac nawet w internecie ze sporo jest sztuk z ta usterka. Wiec Onkyo raczej odrzucam.

W co sie kierowac ? Ktory bedzie najlepszy ?
Harman Kardon 270 znalazlem za 900zl
Harman Kardon 360 za 850zl
Denona x2000 mysle ze uda sie w kwocie 800-850zl

O Harmanie juz od kilku osob slyszalem ze gra naprawde przyjemnie i napewno bede zadowolony.
O Denonie niestety nic
Onkyo odrzucam
Yamahy poprostu nie chce

A moze ktos z Was ma jakis amplituner do sprzedania w rozsadnej kwocie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, rumburak80 napisał:

Witam.Jaka róznica w brzmieniu po zmianie na pioneera sc lx wzgledem harmana?Sam mam zamiar zmienic moja 10 letnią 260'kę na coś  bardziej dynamicznego,dokładniejszego w niskich tonach.

Dynamika na pewno na plus (w dużej mierze z tego względu nastąpiła u mnie zmiana), odczuwalnie bardziej szczegółowy, sprawia wrażenie lepszej przestrzeni. Natomiast niełatwo w 100% ocenić "całą paletę" zmian, gdyż wraz ze zmianą samego ampli doszła jeszcze zmiana pomieszczenia, jak i sub'a, z 10" Klipscha SW450, na dwie 115SW. Ale ogólnie mocno na plus

 

5 godzin temu, kamaz24 napisał:

A moze ma ktos Denona X2000 ? Chcialbym wiedziec jak wypada wobec HK 260 i HK 360

na to pytanie w zasadzie odpowiedział Ci kolega adamon, porównując AVR240 (czyli starszy brat 260/360)  do X2500 (czyli kilka lat nowszego względem X2000). Harman w tamtych latach był chyba jedyną z tych "popularnych" marek, która nie faszerowała swoich klientów marketingowymi bełkotami o trzycyfrowych wartościach mocy kanałów, tylko pisał wprost, jak jest. A prawda była taka, że dynamiką i wydajnością wielu konkurentów wciągał nosem

W sumie jeżeli przeanalizujesz wszystkie za i przeciw, zdecydujesz się jednak na Harmana i będziesz chciał go ze sprawdzonego źródła, to mogę Ci puścić swojego. Miałem go wykorzystać w sypialni, ale nastąpiła zmiana planów, a szkoda by było, żeby zasilał mi półkę w szafie, skoro może komuś jeszcze posłużyć i cieszyć ucho

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za informacje wnioski w zasadzie juz jakies wyciagnalem i celuje w HK. Co prawda czekam na odpowiedzi z aukcji ale chetnie zapoznam sie z Twoja propozycja sprzedazy 260tki Smialo podeslij na PW.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.