Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  444 członków

Harbeth Klub
IGNORED

Harbeth


izapat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem. Po prostu napisałem.Jestem nowym użytkownikiem forum.Zdecydowałem sie zasięgnąć opini.Po sprzedaży Harbeth 30,1 kupiłem kef r3 są dynamiczniejsze,ale chyba to nie to.Brakuje mi dżwięku Harbeth.Dlatego też chciałbym do nich wrócić ,ale z lepszym wzmacniaczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przypomniał mi się jeszcze Lavardin,podobno wyjątkowo dobrze napędza Harbeths.

Teraz, izapat napisał:

Nie wiem. Po prostu napisałem.Jestem nowym użytkownikiem forum.Zdecydowałem sie zasięgnąć opini.Po sprzedaży Harbeth 30,1 kupiłem kef r3 są dynamiczniejsze,ale chyba to nie to.Brakuje mi dżwięku Harbeth.Dlatego też chciałbym do nich wrócić ,ale z lepszym wzmacniaczem.

Rozumiem,dźwięk tych kolumn jest wspaniały a podklub proponuję scalić,w wątku głównym jest mnóstwo propozycji,powodzenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Margol napisał:

Jeżeli nie boisz się lampy,to spróbuj także Jadis,Leben,Octave. Każdy z nich gra inaczej,ale każdy może przypaść Ci do gustu.

O lebenie myślałem,tylko ten brak pilota...może audio analogue puccini anniversary?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.