Skocz do zawartości
IGNORED

Wycena zestawu kina domowego 7.0 Monitor Audio Gold (2015), i amplituner Denon X4400H.


Adi777
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam zestaw Monitor Audio Gold, w którego skład wchodzą kolumny podłogowe Gold 300, centralny C350, Gold 50, i dipole/monopole GX-FX. Ile mógłbym dostać za mój zestaw?

Goldy 50, C350, GX-FX kupione w okolicach czerwca/lipca 2018 roku, Goldy 300 w grudniu 2018. Stan techniczny perfekcyjny, wizualny także, jedynie dipole GX-FX są lekko porysowane z tyłu, na metalowej tabliczce, byłem trochę nieuważny podczas ich montowania na wieszaku, ale oczywiście jest to niewidoczne na powieszonym głośniku.

Zestaw był używany tylko kilka razy, gównie Goldy 300 podczas słuchania muzyki, ale całość nie więcej niż 20-30 godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.