Skocz do zawartości
IGNORED

Dobór głośnika subwoofera do pokoju


adasionator1020
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam nadzieję że umieściłem temat w dobrym dziale, chciałbym aby ktoś doradził mi przy wyborze głośnika do subwoofera. Do subwoofera mam napęd 50w rms 8ohm i prosiłbym o propozycję głośnika, który byłby w stanie zrobić przynajmniej jakieś małe spustoszenie w pokoju, pokój nie jest za duży, ma kilka metrów kwadratowych. Myślałem o czymś pokroju Blow a-250 8ohm/Dibeisi 25cm/ STX W.25.200.8.MC, tylko nie wiem czy te głośniki zadowolą się tymi 50w rms. Oczywiście nie posiadam obudowy, ale taką mam zamiar wykonać pod dany głośnik. Dokupię to tego filtr aktywny, więc subwoofer nie będzie grał pełnym pasmem. Budżet na głośnik nie jest za duży - chciałbym żeby się zmieścić do 100 zł. (głośniki 30cm nie wchodzą w grę bo nie zmieści się tam gdzie chcę go postawić, najlepiej aby to był głośnik 25cm - ten już się zmieści).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.