Skocz do zawartości
IGNORED

CD-2 i analog


marcin_p
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie o CD-2. 

Planuję wymienić swój oceny sprzęt na 3400 + 2400 + CD-2. Ale chcę zacząć od CD-2, bo to najprościej wymienić obecny cedek na nowy. 

Sęk w tym, że mój obecny wzmak ma jedynie wejścia analogowe. Czy ktoś tu na forum podłączał CD-2 przez analogi? 

Domyślam się, że celem jest granie po cyfrze, więc nie chciałbym się zniechęcić na wstępie, jeśli się okaże, że to nie gra najlepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, marcin_p napisał:

Mam pytanie o CD-2. 

Planuję wymienić swój oceny sprzęt na 3400 + 2400 + CD-2. Ale chcę zacząć od CD-2, bo to najprościej wymienić obecny cedek na nowy. 

Sęk w tym, że mój obecny wzmak ma jedynie wejścia analogowe. Czy ktoś tu na forum podłączał CD-2 przez analogi? 

Domyślam się, że celem jest granie po cyfrze, więc nie chciałbym się zniechęcić na wstępie, jeśli się okaże, że to nie gra najlepiej...

Ja mam Cd2 które wpinalem przez analog i gra kapitalnie. To jest ultra gładki cdek z fajna przestrzenią i basem. Nie dobarwia nic. To bezpieczne źródło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, właśnie takiej odpowiedzi potrzebowałem. 

A wpinałeś przez XLRy, czy RCA? 

Cieszę się, że po analogu gra kapitalnie, ale miałeś porównanie po coaxialu? Jeśli tak, to podziel się proszę wrażeniami porównawczymi analogu co do cyfry ?

Edytowane przez marcin_p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, marcin_p napisał:

Dzięki, właśnie takiej odpowiedzi potrzebowałem. 

A wpinałeś przez XLRy, czy RCA? 

Cieszę się, że po analogu gra kapitalnie, ale miałeś porównanie po coaxialu? Jeśli tak, to podziel się proszę wrażeniami porównawczymi analogu co do cyfry ?

Porownanie nie do końca będzie trafione. Z 3400 używam po coaxial.

Mój tata ma 3400 z modułem XLR i dla nas lepiej gra po cyfrze. Więcej dynamiki i gładkości w dźwięku. 

Po XLR podłączyłem z innymi wzmacniaczami i było super. Ten Cdek to naprawdę wysoka klasa grania. Świetny jest też ten starszy Cd1. Gra troszeczkę cieplej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.