Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  203 członków

McIntosh Klub
IGNORED

MA5300 czy warto ? ? ?


carlos med
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do swoejgo systemu (Onkyo C 7030 - kupiony za poradą muda44 - jestem zadowolony teraz słyszę , że gra to znacznie lepiej niż poprzedni Marantz cd5005, Denon PMA-2500ne+Denon NP800ne+ Monitor Audio Silver 300+ Chord Clearway+ coax Ricable Dedalus+zasilanie z solid core audio) dokupiłem DAC/PRE  TOPPING D90se. Pomimo ,że DAC z Denona PMA2500NE grał dla mni już nieżle jeśli chodzi o scenę, detale, bas  to Topping D90se spowowował kolejny baaaardzo duży krok do przodu - szczególnie jeśli chodzi o detaliczność, przestrzeń , lokalizację instrumentów. Jest Bardzo dobrze. Lepiej też radzi sobie z plikami z TIDALA szczególnie , że dekoduje MQA. Topping w trakcie testu z możliwością zwrotu jeszcze przez kilka dni.

Dostałem dobrą ofertę na nowego McIntosh MA5300. Wymiana Denona + Topping na McIntosh MA5300 ze spora dopłatą , ale w zasięgu moich możliwości. Chciałbym (chociaż to pewnie marzenie) , żeby był to mój docelowy zestaw jeśli chodzi o integrę.Nie za bardzo widzę ten model na rynku wtórnym, więc albo jest tak dobry , że nikt go nie chce oddać, albo jest mało popularny bo jak już ktoś idzie w McIntosha to w wyższe modele?

Za kilka dni odsłuch McIntosha , niestety tylko u dystrybutora.

Pytanie do kolegów znających sprzęt tej marki, ten model o wrażenia i ew. porównania z innymi konfiguracjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Nie.

Ostatecznie poszedłem w 2 x KECES S125 + DAC Gustard x26pro , kabel XLR Van den Hull i...gra to idealnie , więcej z moich głośników już raczej nie wycisnę ,a myślę że ten zestaw daje spory zapas jakości dla lepszego zestawu kolumn ...marzy mi się KEF Reference 3 lub jego następca , ale to już inna półka cenowa.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.