Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  573 członków

Naim Klub
IGNORED

Awaria pomiędzy Xps-Cdx2


densen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem dzisiaj posłuchać muzy i mam jakąś awarie w klockach xps i cdx2 .
Nue da się załączyć zasilacza XPS z panela głównego(przycisk po wciśnięciu wraca do położenia początkowego..czyli go wybija)
Po rozłączeniu cdx2 z xps i próbie załączenia samego cdx2 połączonego z nac 282,też jest brak reakcji ze strony cdx2 po załączeniu go z tyłu obudowy. 
Sprawdzałem bezpieczniki obu urządzeń i wyglądają na nienaruszone.
Macie wiedzę co zrobić lub gdzie leży przyczyna.
Z tego co pamiętam to miałem przypadki ze czasami po załączaniu xps z cdx2 wybijało mi korki(stosowałem się do zasady ze cd włączam jako pierwsze)
Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, puszkin napisał:

Cześć, 

Ten włącznik nie ma zabezpieczenia przepieciowego z tego co wiem więc na moją logikę właśnie on jest uszkodzony. Może głupie pytanie zadam ale czy wpiąłeś do cdx2 zworkę? 

 

Witam

Rozłączyłem kabel burndy i ponownie podłączyłem..I o dziwo oba urządzenia odżyły:).Kamień mi spadł z serca,bo już szukałem serwisanta.Przyczyna usterki i tak mnie zastanawia..co było przyczyną braku zasilania,mimo wielu bezskutecznych prób .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.