Skocz do zawartości
IGNORED

kabel głośnikowy Nakamichi i Monacor


zielony

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zakupić na początek kabelek głośnikowy Nakamichi(2x5mm2) bądź Monacor (2x4mm2). Obydwa w porównywalnej cenie ok. 7zł/1m. Który miałbym wybrać? Na droższe kabelki mnie niestety nie stać. Na początek uważam, że mi taki kabelek wystarczy. Dzięki za pomoc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee, wcale nie:)

Srawdz jeszcze Jamo - niektorzy forumowicze chwalili je (wpisz w wyszukiwarke) - kosztuja cos kolo 7 zl. A jak drozej to Cordiale - tez bylo sporo o nich.

Podejscie dobre - kable tanie, ale nie "zwykle".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zastanowię się właśnie nad Jamo (posiadam mały zestawik kolumienek Jamo, elektronika to Sony. Na razie jestem ogólnie zadowolony. W przyszłości może jak fundusze pozwolą rozejrzę się za czymś bardziej poprawnym elektronicznie). Cordial są droższe, tzn. po ile można zakupić metr takiego kabelka. Interesuje mnie kabelek wyłącznie następująch gabarytów : 2x4mm2 bądź 2x5mm2. Może ktoś zna konkretne namiary, gdzie można zaopatrzyć się w te kabelki po przystępnej cenie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.