Skocz do zawartości
IGNORED

jaki subwoofer


jesko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

od jakiegoś czasu zacząłem kompletować zestaw kina domowego jak narazie posiadam onkyo sr 600 i przednie kolumny kef q3 teraz mam zamiar kupic subwoofer moge na niego wydac ok. 2000zł. Mój pokój a raczej piwnica którą na dniach zaczne remontować będzie słóżyła wyłącznie do oglądania i słuchania jej powierzchnia to ok. 25 m.

 

mam na oku pare subwooferow min:

1)paradigm Paradigm PDR-12 v.2 niezbyt urokliwa kolumna zresztą jak większość subów ale podobno robi trzęsienie ziemi

2)yamaha yst-sw320 można go obecnie kupić w promocji za 1750 (podaje adres

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ) co czyni z niego nielada kąsek, pewnie kupił bym go odrazu tylko niewiem jak będzie się zachowywał w moim pokoju yamaha ma wkoncu 250w wzmacniacz i podobno zchodzi aż do 20Hz

3) a może coś z kefa np. PSW 2000 lub 1000 bezwątpienia ich kolumny są bardzo ładne ale niewiem czy wygląd idzie w parze z ich dzwiękiem

 

z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.