Skocz do zawartości
IGNORED

klatka dla jazza


johndoe

Rekomendowane odpowiedzi

Jazz mam prośbę, jak będziesz miał coś do powiedzenia to napisz to w tym wątku, możesz nawet tu pisać jak nie będziesz miał nic do powiedzenia co jest bardziej zresztą prawdopodone, sądząc po dotychczasowym twoim dorobku na tym forum. Nie zaśmiecaj tego wątku jakims bełkotem, nie przeszkadzaj ludziom w rozmowie bo to jest po prostu zwykłe chamstwo, bez względu na szatki w jakie sie stroisz, nie zwiedzisz tym tu nikogo. Tak wiec to make a long story short : sio, do klatki, bedzie sie ktos chciał się z tobą podrażnić to tez ci tu coś napisze

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

john- to jest to, czego było potrzeba na FORUM. Ja osobiście nic nie mam do kolegi Jazza, natomiast znalazłoby się parę osób-nibytoaudiofilów, którzy traktują to miejsce jak swoje.

Sądzę że na FORUM powinno się zrobić teraz trochę spokojniej. Mam kolegów, którzy chcieliby czasem coś napisać, ale przez takie przykre sytuacje po prostu wolą dać spokój. Inni po jakimś czasie zmieniają ksywki mając dość tych wszystkich złośliwości itp. Ostatnio toczyła się mała dyskusja o tym kim tak naprawdę jest audiofil. Moja definicja pod wpływem chwili- człowiekiem kulturalnym potrafiącym słuchać (także ludzi).

Pozdrawiam i zyczę więcej tolerancji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.