Skocz do zawartości
IGNORED

Kolumny+integra za 5500 zł


PeKa

Rekomendowane odpowiedzi

Tomecz,

 

jeśli już chcemy kwalifikować sprzet do okreslonego pułapu cenowego, to zestaw ps 5.1 + ps 10 kosztował w sklepie ok. 12-13 tys., więc wcale nie mniej niż takie np, osławione Virgo 2. Dzisiaj dopisałem do działu OPINIE swoją dot. właśnie PS. 5.1. Możesz zapoznać się tam z moją oceną.

Myślę raczej, że prędzej chciałbym zmienić zródełko ...

A swoją drogą, tomecz, to zmiany kiedyś i tak pewnie nastąpią ... Oby tylko nie za wcześnie :)

 

TeQuila,

 

hmmm.... właśnie! I tak to już jest z tymi PS 5.1, dokładnie chyba tak jak napisałeś :) Myślę że mają swój niepowtarzalny charakter, o ile można tak powiedzieć o analitycznych kolumnach.

Mój znajomy miał kiedyś okazję słuchać te kolumienki zestawione ze sprzętem za kilka razy większe pieniądze. I twierdzi, że ujawniły jeszcze dużo większy potencjał ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monitor audio silver z cainem

kolumienki z drugiej reki ok 1800 zł lampowy cain 3900 ( nowy , można się potargować ) sam się zastanawiam czy sobie coś takiego spreparować

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Kolumny muszą stać na stendach ze względu pewne "stosunki meblarskie" w pomieszczeniu. Dlatego raczej nie mogę ich sprzedać i poszukuję monitorów.

-Panowie, co to jest "PS 5.1" i "PS10"? Nie za bardzo się jeszcze orientuję w branży i nie łapię tych wszystkich skrótów, którymi operujecie.

-Dzięki za dotychczasowe wskazówki!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PeKa,

chodzi o kolumny JMlab Point Source 5.1 oraz o dedykowane do nich subwoofery JMlab Point Source 10.

 

Dodam tylko, że można (tak i ja zrobiłem) użyć PS 10 jako podstawek pod 5.1 i nie wpłynie to wcale na prace monitorów.

Subwoofery są zestrojone z monitorami w ten sposób że ich charakterystyka częstotliwościowa nie nakłada się a tylko uzupełnia o brakujące monitorom 20hz w dół.

Dodatkową zaletą oprócz idealnej separacji sekcji niskotonowej jest fakt, że suby można ustawić pod dowolnym kątem (wbok, do przodu, do tyłu) w zależności od warunków akustycznych pomieszczenia.

PS 10 są konstrukcją zamkniętą, przez co trudną w implementacji, ale tu bardzo udaną - bas jest bardzo szczegółowy, konturowy, szybki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.