Skocz do zawartości
IGNORED

casus galothrona


Nowy2

Rekomendowane odpowiedzi

>Lukara

Widzę, że Galothronek nadal buszuje, wymyśla jakoweś figury stylistyczne i zjednuje sobie sympatyków. Brawo, jego wątek ma już 120 postów.

 

Dystansuję się przez zabranie głosu w nowym wątku i zadaję pytanie.

- Czy jedna i ta sama osoba może dialogować ze sobą?

- Czy da się to sprawdzić?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na powaznie to rzeczywiscie zalogowanym forumowiczom nie wyswietla sie proxy, wiec moga sie oni logowac po kilka razy i nie wiemy, ze mamy do czynienia z tymi samymi osobami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

Analizy porównawczej tekstów we wzmiankowanym wątku robić nie będę, ale podejrzewałem pewien mechanizm tworzenia frekwencji i stąd to pytanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy idę ulicą i myślę, że nikt mnie nie widzi też często ze sobą rozmawiam. Ale nie dla zyskania popularności - po prostu mam sobie dużo do powiedzenia ;-)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak galothron każdy ma swoja "hienę" ja mam swoją, a Ty masz swoją....Trzeba się cieszyć z tego co się ma, mógłbym mieć przecież gruźlicę albo syfilisa, nie jest tak źle, nawet lubię tę swoją hienę , a Ty, Nowego2?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pewnie, ze zazdrosci. Slawny Wasc jestes przez te forumowe tyrady. Pol Polski juz tu w poszukiwaniu Twoich madrosci zaglada. A pozniej sie Lukar dziwi skad tyle wejsc na forum :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Nowy, mali chłopcy bawią się z rówieśnikami w piaskownicy i mają do tego celu; łopateczki, wiadereczka i grabeczki... jak już porządnie dorosną to bawią się już "poważnymi" zabawkami; kolejkami, klockami audio... Byłbym chyba bez sumienia, gbybym Ci te zabawki odebrał (tzn. kiedy powiedziałbym Ci że są "be"). Więc już tego zaprzestaje, OBIECUJĘ!!!

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52:25 Dobrze liczę? Piaskownica, łopatki, wiaderka? A myślałem, że tylko ja jestem na tyle zdolny, żeby wybrać się w południe do piaskownicy i podpierdzielić małym dzieciom 3/4 wiaderka piasku do dociążenia podstawek:-) Ale bryndza! Najgorsze jest to, że musiałem jeszcze trochę tego piasku odnieść = kolejna wizyta u starych dobrych znajomych. Ale im zrobiłem wjazd do piaskownicy - dzioby im się pootwierały i jeszcze przez 15 minu było cicho. Normalnie tak, jakby ufo zobaczyły:-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.