Skocz do zawartości
IGNORED

Jak żyjecie z sąsiadami ?


darek2

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie !!!

Opiszcie swoje relacje z sąsiadami ,jak przyjmują wasze projekcje kina domowego,zaznaczcie w jakim budownictwie mieszkacie i jakie są ich reakcje - może się trochę pośmiejemy.Pozdrawiam !!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam w starej kamienicy, gdzie do tej pory miałem starszych, siąsiadów nieawanturujących się. Teraz wprowadza sie właściciel kamienicy, trzeba będzie się przyciszyć :) Za rok-dwa planuję zmianę lokum na nowe mieszkanie (brrrr) albo może jakaś działeczka i budowa domu, z dużym gabinetem dla mnie, tak coby wlazł tam porządny zestaw stereo :-)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

We stand in the Atlantic
We become panoramic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamienica z lat 50 tych. Ludzie tam mieszkaja od poczatku, z racji wieku troche niedoslysza. Generalnie nie mam klopotu. Ponadto nie lubie sluchac bardzo glosno (dlatego tez nie chodze do kina).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Krzyśka.

Jak sobie przeliczysz zobaczysz że mieszkanko to trochę nieefektywna inwestycja, gdyż ok. 40% to marża dewelopera. Polecam nawet mały domek - w sumie taniej i zero problemów z sąsiadami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że chciałbym domek. Jednak mieszkam w 3mieście, gdzie ceny działek są nieco wysokie, a nie mogę sobie kupić działki na odludziu, bo pracuję tylko przez sieć, więc muszę mieć Neostradę albo jakąś kablówkę. Ale kto wie, może coś się trafi :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

We stand in the Atlantic
We become panoramic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowego budownictwa nie polecam - slychac wlasciwie wszystko!!

 

moja sasiadka (o ktorej wspominalem na forum) - potrafila przyjsc i poprosic o sciszenie kiedy zasypialem przy muzyce (zaznaczam ze moja saiadka nie jest upierdliwa stara baba)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam w szeregowcu i z jednej strony mam bardzo upierdliwą sąsiadkę w szczególności jak jej mąż wyjedzie do Niemiec na dłuższy czas to po paru tygodniach za czyna jej wszystko przeszkadzać (to chyba hormony) Naśmiałem się jak oglądałem Planetę Małp to na drugi dzień mnie zaczepiła i powiedziała ,że jej jakieś zwierzaki po ścianach latały.Ostatnio zmieniła taktykę i jak oglądałem Armagedon to zaczęła mi pukać w ścianę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
Gość Krzaczek

(Konto usunięte)

HEHE

Ja mieszkam w szerdowcu. z j3ednej strony z sasiadka mialem tylko problem raz jak przez cala noc muza leciala na maxa. Ale jej sie nie dziwie bo jak przyszla sie poskarzyc to kazala mi isc z nia do niej do domu i posluchac... zabardzo nic nie slyszalem nobo przeszlem prosto z pod kolumd do innego mieszkania ale ale mimo to slyszalem jak jej szyby chodzily w drzwiach i szafkach (dobrze ze ja nie mam zadnych drzwi z okienkami szklanymi w domu... dlugo by nie przetrzymaly) z drogiej strony sa jacys dziwni i facet ciagle ryczy na babe no to musze puszczac glosno zeby ich zagluszyc...

w sumie nie wiedzialem ze moj systemik tak daje az go raz pozyczylem kumplowi na urodzinki. Wszystko zamontowalem i poszlem do siebie... on mieszka po 2 stronie ulicy jakies 100 metrow dalej. Mialem wlaczony TV i gralem na kompie w sluchawkach... nagle cos slyszlame... jakie stakie brzeczenie.... sciagnolem sluchawki bylo wyrazniejszy... myslalem ze to sasiad... wyciszylem tv i juz jakos lepiej slyszlame ze to nie od strony sasiada... no to otworzylem okno i dosc nieze dawalo od kumpla...

 

Planowalem juz budowe nowego suba ale chyba by mnie sasiedzi zabili ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.