Skocz do zawartości
IGNORED

do Denona Lover


Martin

Rekomendowane odpowiedzi

Polecasz mi Denona AVR 2803 ale cena mnie przeraża także chcę się zdecydować na AVR 1803 - myślę że nie ma aż tak sporej różnicy w dźwięku stereo pomiędzy tumi amplitunerami. A tak propos. Czy słychałeś może DVD Denona 1600 i 900. Jeśli tak to powiedz czy jest sens przeznaczyć więcej pieniążków na DVD - Audio 1600.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...Idiotów podobno nie ma aż tak wielu na świecie, ale ich niewątpliwym sukcesem jest, że tak się sprytnie rozstawili, że spotkasz ich na każdym kroku..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Denon lover -> Martin

(Konto usunięte)

Rozumiem, ja tez kupilem 1803 bo tanszy a pozatym wtedy jeszcze 2803 nie byl osiagalny w Kanadzie i nie wiem czy obecnie jest. Jestemz 1803 bardzo zadowolony chociaz czytalem ze sie moze nie sprawdzic w wiekszych pomieszczeniach jako ze ma tylko 80 W na kanal. Z tego co wiem to glowna roznica pomiedzy 1803 i 2803 jest w mocy - pozostale parametry zblizone. Co do DVD czy CD to nic nie wiem na temat tych modeli o kotrych mowisz - przymierzam sie do DCM 380 - na moje potrzeby bedzie OK, karuzelowka na 5 CD grajaca tez HDCD i MP3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz wiecej pieniazkow to przeznacz na DVD Audio. Tyle ze za rok bedzie nastepny system i DVD Audio pojdzie do wora. Juz teraz wchodzi niebieski laser ktory gra lepiej niz czerwony ( wszystkie obecne CD).

A stara poczciwa plyta gramofonowa i tak bije wszystko na morde!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za twoją opinię. zobaczymy może lepiej troszkę poczekać i kupic kino domowe na wiosnę przyszłego roku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...Idiotów podobno nie ma aż tak wielu na świecie, ale ich niewątpliwym sukcesem jest, że tak się sprytnie rozstawili, że spotkasz ich na każdym kroku..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Mam pytanie do was. Tez posiadam Denona 1803 (jestem zadowolony w kinie, choc w stereo odnosze wrazenie braku przestrzennosci). Jakimi kablami polaczyliscie amplituner z glosnikami ( z jakimi kolumnami:))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi sie zeby moj 1803 nie mial przestrzennosci. Oczywiscie zalezy to od nagrania ale wlasnie co jak co ale wedlug mnie przestrzennosci mu nie brakuje. Co do glosnikow to slucham na monitorach Energy XLS 150 ( starszy model) ktore sa z natury przestrzenne. Co do kabli to nie bede wywalal pieniedzy bo i tak amplituner tej klasy nie zagra w stereo jak wzmak- kupilem kable z metra, moze kiedys pobawie sie kablami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.