Skocz do zawartości
IGNORED

dla tych co z Warszawy - dobry zakup


dodo

Rekomendowane odpowiedzi

w ogłoszeniach - nowy Audio 9/2003 jest o wyprzedaży w Centrum HiFi - klocki Monitor Audio Silver przecenili o 50 % co daje za komplet bez subwofera jakieś 3 700 wyjściowa cena ( ok 8000 ) uważam to za szczególną gratkę jako przeciwieństow systemów KODY , czy JAMO . ELTAX

 

jest jeszcze jedna gratka jeśli ktoś myśli o bezkompromisowym podejściu do kina domowego - końcówka mocy ROTELA 5 kanałów każydy 120 W ( jeśli się nie mylę to cer THX za 2000 zł do tego wystarczy poszukać jakiś zgrabny procesor ( np stary technics SHA 500 na allego widziałem ostatnio za 700 i ma się kino domowe i stereo w jednym o jakości grubo powyżej wszystkich amplitunerów w przedziale do 4-5 tys.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie taki Rotelik + procesor Technicsa daje systemik za 2,7 kzł, który każdy amplituner do (moim zdaniem) nawet 8 kzł !!!! zrównuje po prostu z ziemią-okazja niemiłosierna-po prostu nie można jej przegabić !!! gdybym był z W-wy chyba sam bym się skusił...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Obecnie w "Euro-AGD-RTV" pojawiło się DVD Panasonica RA 71 za 1100 zł (z 3500 zł)-solidna budowa, DVD-Audio, przetwornik obrazu 54 Mhz, układ re-masteringu i virtualnej baterii-moim zdaniem warto się zastanowić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze tylko że najnowsze cudeńko- model 75 kosztuje 799zł. Problem jest tylko taki, że nie mogę zdobyć pewnej informacji czy to pełne DVDAudio, czy tylko stereo, bo procesory wszystkie ma itd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zyzio - czy nie uwazasz ze we wzmacniaczach av nie liczy sie tylko koncowka mocy - ale i kosc przetwornikow c/a, dekoderow itd... ?

wiec raczej nie sadze ze procesor av technicsa + rotel zabije amplituner za 8 tys zl :)

dla mnie konfiguracja - procesor dzwieku technics + koncowka mocy rotel to jak maluch z silnikiem mercedesa - byc moze bedzie szybszy niz kilku krotnie drozsze inne auto - ale jak to wyglada ? - dla mnie to profanacja koncowek rotela :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zyzio - czy nie uwazasz ze we wzmacniaczach av nie liczy sie tylko koncowka mocy - ale i jakosc przetwornikow c/a, dekoderow itd... ?

wiec raczej nie sadze ze procesor av technicsa + rotel zabije amplituner za 8 tys zl :)

dla mnie konfiguracja - procesor dzwieku technics + koncowka mocy rotel to jak maluch z silnikiem mercedesa - byc moze bedzie szybszy niz kilku krotnie drozsze inne auto - ale jak to wyglada ? - dla mnie to profanacja koncowek rotela :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezupełnie się z tobą zgadzam, ten procesor Technicsa jest całkiem, całkiem, nie wszystko co wypuścił Technics jest badziewiem i chłamem, a w kinie b.ważna jest tez wydajność prądowa wzmaka, watpię żeby amplituner mógl pod tym względem konkurować z Rotelem. Poza tym w amplitunerze mamy jeszcze tuner-potencjalne źródło zniekształceń-a procesor Technicsa to zwyczajny preamp cyfrowy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.