Skocz do zawartości
IGNORED

Dobrze zrealizowana


Lok

Rekomendowane odpowiedzi

Ja takze z mojej strony polecam plytke dolaczona do gazety. Jest to plyta musicalu Metro dolaczona do gazety wyborczej. Goraco polecam bardzo dobrze nagrana. Pierwszy raz sie spotkalem z takim czyms ze wokale sa nagrane (slyszalne) na 3 poziomach. Sa na 3 roznych wysokosciach. Jest to zwiazane chyba z tym ze piosenke spiewaja na schodach stad ten poziom. Jak bylem w Poznaniu w Arenie to glowny watek rozgrywal sie wlasnie na schodach. Plytka tak nagrana ze niespodziewany dzwiek na sluchawkach ktory uslyszalem myslalem ze pochodzi z zewnatrz i szybko sciagnolem sluchawki zeby uslysze co to. Operacje ta powtarzalem kilka razy...:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale masz na myśli również oryginalną płytę "Metro" dostępną w sklepach ?

Ja takową posiadam, jeszcze nie słuchalem na nowym sprzecie :-), ale z tego co pamietam to brzmiało całkiem ciekawie (bardzo dobrze zgrane głosy, ale głowy nie daje) jak na rok powstania

Płytkę zrealizował "nadworny" engeenier z Buffo-J.Regulski oczywiście absolwent wrd, ale PaUlus i tak będzie twierdzil, że oni nie dbają o niuanse...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fadeover> Wlasciwie to bylem tylko kilka razy w Arenie ale na musicalu Metro akustyka nie za bardzo mi sie podobala. Dzwiek tez nie byl najlepszy a ja do tego mialem slabe miejsce. Za malo razy slyszalem akustyke w Arenie zebym mogl sie wypowiedziec dokladnie

ŁukaszB> Nie wiem czy to jest wersja dokladnie ta ktora sprzedaja w sklepie ale chyba nie, bo polskie piosenki przeplataja sie z rosyjskimi. Tytul piosenki to Wieza Babel.

Z kawalkiem to moze byc problem poiewaz korzystam z modemu. Ale jesli nadal jestes zainteresowany utworem to daj znac na priva.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.