Jump to content
IGNORED

Dobrze zrealizowana

Lok

Recommended Posts

Ja takze z mojej strony polecam plytke dolaczona do gazety. Jest to plyta musicalu Metro dolaczona do gazety wyborczej. Goraco polecam bardzo dobrze nagrana. Pierwszy raz sie spotkalem z takim czyms ze wokale sa nagrane (slyszalne) na 3 poziomach. Sa na 3 roznych wysokosciach. Jest to zwiazane chyba z tym ze piosenke spiewaja na schodach stad ten poziom. Jak bylem w Poznaniu w Arenie to glowny watek rozgrywal sie wlasnie na schodach. Plytka tak nagrana ze niespodziewany dzwiek na sluchawkach ktory uslyszalem myslalem ze pochodzi z zewnatrz i szybko sciagnolem sluchawki zeby uslysze co to. Operacje ta powtarzalem kilka razy...:)

Ale masz na myśli również oryginalną płytę "Metro" dostępną w sklepach ?

Ja takową posiadam, jeszcze nie słuchalem na nowym sprzecie :-), ale z tego co pamietam to brzmiało całkiem ciekawie (bardzo dobrze zgrane głosy, ale głowy nie daje) jak na rok powstania

Płytkę zrealizował "nadworny" engeenier z Buffo-J.Regulski oczywiście absolwent wrd, ale PaUlus i tak będzie twierdzil, że oni nie dbają o niuanse...

fadeover> Wlasciwie to bylem tylko kilka razy w Arenie ale na musicalu Metro akustyka nie za bardzo mi sie podobala. Dzwiek tez nie byl najlepszy a ja do tego mialem slabe miejsce. Za malo razy slyszalem akustyke w Arenie zebym mogl sie wypowiedziec dokladnie

ŁukaszB> Nie wiem czy to jest wersja dokladnie ta ktora sprzedaja w sklepie ale chyba nie, bo polskie piosenki przeplataja sie z rosyjskimi. Tytul piosenki to Wieza Babel.

Z kawalkiem to moze byc problem poiewaz korzystam z modemu. Ale jesli nadal jestes zainteresowany utworem to daj znac na priva.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.