Skocz do zawartości
IGNORED

Prośba o opinie Marantz CD 17 vs Sony ES


TOMEK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Niedawno znalazlem to forum, bardzo mi się spodobało i z miejsca stalem się jego stalym czytelnikiem. Można tu znaleźć sporo ciekawych informacji i porad. Pozwole więc sobie prosić Szanownych forumowiczow o podzielenie się ze mną swoimi opiniami na temat CD 17 Marantza i Sony ES. A więc do rzeczy:

Stoję właśnie przed wyborem CD do mojego systemu, który sklada się ze wzmacniacza Sugden A 21a i kolumn Triangle Zerius. Obecnie uzywam 12 letniego Technicsa z najniższej półki, więc czas najwyższy na zmianę. Testowałem u siebie Audio Note CD 1, ale mi sie nie sopdobał. Szukam teraz jakiegoś dobrego Cdeka z drugiej ręki. Znalzalem kilka ofert na aukcjach w internecie. Mam obecnie na oku Marantza CD 17 MK II. To w miarę nowy sprzęt, juz na pierwszy rzut oka budzi zaufanie, a opinie, z ktorymi się spotkałem były zazwyczaj pozytywne.

 

Kolega namawia mnie na Sony ES, znalazłem np. CDP XA 7, XA 5, XA 50 i XA 555. Podobno ten wysuwany naped jest bardzo dobry, najczęściej w opiniach pojawia się określenie "built like a tank". Czy ktos może slyszał te odtwarzacze Sonego, jak one brzmią, czy lepszy CD 17, czy też Sony ES? Najnowszy jest model XA 555, ale czy rzeczywiście lepszy niż starsze modele? Ostatnio nowe modele często są wprowadzane w celu zmniejszenia kosztów, a nie wprowadzenia ulepszeń, znane są z tego zwłaszcza takie firmy produkujące na rynek masowy. Bedę wdzieczny za wszelkie opinie i porady, bo niestety nie będę miał możliwości posluchania przed zakupem.

 

pozdrawiam,

Tomek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.