Skocz do zawartości
IGNORED

DVD Yamaha 510


darek2

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie !!

Czy ktoś użytkuje jeszcze ten odtwarzacz,jeżeli tak to jak wam się sprawuje,chodzi mi przede wszystkim o awaryjność.Mój działa bez zarzutu ale zaczynam się obawiać ponieważ brat mój ma ten sam model ok.2 roczny i występują u niego nastepujące problem ,jeżeli po odtworzeniu filmu wyłączy odtwarzacz i po krótkim czasie chce obejrzeć następny film to odtwarzacz zawiesza się (występują na wyświetlaczu poziome kreski i na nic odtwarzacz nie reaguje) musi go na cały dzień wyłączyć z sieci i dopiero wtedy może obejrzeć następny film,rzecz taka się nie dzieje jeżeli wrzuci jeden film za drugim bez wyłańczania odtwarzacza.Może ktoś spotkał się z takim problemem i coś doradzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dop czytaj dobrze treść odtwarzacz ma już 2 lata czyli nie ma już gwarancji a do serwisu brat ma kawałek drogi a dodatkowo wiadomo ile ceni sobie serwis naprawę ,myśle że już w takim przypadku kupić nowy odtwarzacz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, tylko chyba warto jeszcze poczekać. Nie jestem pewien, ale po wejściu do UE na elektronikę powinny być dwa lata gwarancji, co jest bardzo miłą rzeczą. A nawet jeśli nie, to za naszą zachodnią granicą można kupić sprzęt z 2-letnią gwarancją.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

We stand in the Atlantic
We become panoramic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam tego dvd już od prawie 2 lat (kupiłem w grudniu 2001). Żadnych problemów z nim nie stwierdziłem. Jedyne co by sie przydalo to odblokować regiony, już nawet wiem jak to zrobic, ale jest potrzebny pilot OneforAll 6+, a niestety nie udało mi sie wejść w jego posiadanie. Słucham na nim równierz muzyki (swojego starego cd-audio Teac-a Cp-1100 sprzedałem - miał tylko wyjście analogowe). Ogólnie oceniam go pozytywnie, jeszcze ani razu mnie nie zawiódł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro Cie stac na kupno nowego a nie na naprawe to po co to halllooo, ja bym próbował naprawiac czasami to sa bzdety, w swoim cedeku swego czasu maiłem sytuację , ze mi sie kieszeń sama otwierała podczas odsłuchu i co , dałem do naprawy - raptem 40 zł, kwestia przeczyszczenia i podregulowania, takze polecam to samo

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jestem z Wawy, o kurcze a może wybierasz się na Audioshow?A może bywasz w Wawie...

Swoją drogą dziwne, że jeszcze nikt nie wpadł na pomysł sprzedawania w Polsce pilotów OneforAll, tak czytając o nich, wyglądają świetnie (zwłaszcza kameleon), możliwości mają ogromne. No i pozwalaja na różne niestandartowe akcje...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o blokadę regionalną. Świat DVD podzielono na regiony. Ameryka to region 1, Europa region 2 itd. Chodzi o to, że czasami w Ameryce film wydany na DVD dopiero wchodzi w Europie do kin, a Hollywood się nie podoba, że kupisz sobie DVD w Europie zamiast iść do kina. Stąd blokada -na odtwarzaczu z regionu 2 nie obejrzysz filmu z regionu 1 lub innych regionów.

Blokadę taką można zdjąć wprowadzając specjalny kod z pilota fabrycznego lub uniwersalnego lub czasami przerabiając dvd w odpowiedniej firmie.

Duży spis kodów do różnych modeli znajduje sie pod adresem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

We stand in the Atlantic
We become panoramic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulan nie wiem czy pojadę na AudioShow, ale niewykluczone, że przed końcem roku będę w Wawie (może Erykah Badu?).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

We stand in the Atlantic
We become panoramic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracając do OneForAll mają dwa fajne patenty - przycisk Home Theatre pozwalający sterować TV, DVD i ampli bez konieczności wybierania przycisków tych urządzeń (taki inteligentny podział pilota na 3 części) oraz makra - np. jednym przyciskiem wyłączasz wszystko.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

We stand in the Atlantic
We become panoramic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten pilot jest rewelacyjny (w.g. opisu) tylko nie obsluguje mojego tv (nokia) czy jest szansa skorzystania z tego dobrodziejstwa (blokada) w y530 bo przewija sie przez moje rece sporo materailu z USA i Japonii

 

PS ile on kosztuje?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, mój pilot (nie kameleon) kosztował 29.99 GBP. W instrukcji mam 13 kodów do telewizorów Nokia. Poza tym z tyłu pilota jest mikrofonik, którym można wczytywać nowe kody do urządzeń.

Jeśli chodzi o blokadę, nie ma sprawy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

We stand in the Atlantic
We become panoramic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.