Skocz do zawartości
IGNORED

płyty DVD AUDIO


shrek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym próbował w księgarniach, najlepiej muzycznych, EMPIKACH, są internetowe sklepy wysyłkowe.

Ja też kiedyś nie wiedziałem i szukałem w mięsnym, nie mieli, z wielkim zdziwiem dowiedzialem się, że w warzywniaku też nie sprzedają, olbrzymim zaskoczeniem była dla mnie wiadomość że apteki nie prowadzą sprzedaży płyt DVD, gdy i w magistracie też nie było, byłem bliski załamania nerwowego, dopiero pewien znajomy mnie poinformował ....i odetchnąłem z ulgą, tanio jest na Stadionie X-lecia....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jedną płytę bodajże koncert "Deep Purple" DVD-A - którą kupiłem przez pomyłkę, tak więc jest wogóle nie używana ale chyba juz bez folii. Chętnie tanio sprzedam tym bardziej że pudełko jest jakieś większe niz standardowe i nie wchodzi do normalnego holdera (i przez to robi sie straszny bałagan w całym pokoju)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziesiąty

(Konto usunięte)

-> shrek

 

witam kolejnego miłosnika dvd-audio, nie chwaląc się dzieki mojej interwencji w wyszukiwarce www.merlina.com.pl znajdziesz odnośnik do tego formatu, szukaj wydawnic Warnera - ceny płyt 62zl!!!!!, czyli właściwie tyle ile cd :))), jezeli mniej więcej wiesz jakich artystów wydano w tym formacie z katalogu Warnera, to znalezieniem tych plytek nie będzies miał problemu, pozd. i życze udanych zkupów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek2

(Konto usunięte)

Do Shreka

Obydwie plyty sa 24/96 Khz . Plyt zapisanych w 24/192 Khz jest bardzo malo . Z tych , ktore ja mam to Hotel California , Homecoming - America , oraz F.Sinatra - Sinatra at the sands .Szkoda ze wytwornie nie chca ( nie moga ?) wydawac plyt w tym formacie - w ktorym to jakosc dorownuje SACD. Cena Plyty 50 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shrek>

Jest to płyta Deep Purple Wednesday 24th. Sep. 1969 at 7.30 pm. The Royal Alert Hall Concerto for Group & Orchestra

Jak ją otwierałem przed chwilą żeby zobaczyc czy jest OK pękło mi pudełko i nie moge teraz sie drożyc skoro pudełko pęknięte.

Format audio 24-bit MLP, DVD Audio a jakże wydane przez EMI w UK.

Tak więc nie moge wziąc kasy skoro podełko pęknięte ale mogę sie zamienić na jakieś zwykłe CD (może byc cos z klasycznego rocka oczywiście ale blues jak najbardziej, cos z jazzowych klimatów czy w końcu klasyka czyli poważka też mi pasuje).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.