Skocz do zawartości
IGNORED

zestaw yamahy...?


cab

Rekomendowane odpowiedzi

witam! chciałem sie zapytać czy zestaw yamahy RX-V440RDS + DVD-S540 + ELTAX to dobry wybór jak na początek, na sprzęt chciałbym wydać właśnie w granicy tego zestawu, około 3500pln, a może istnieje jakiś lepszy wybór do tej kwoty?dzieki za kazdą pomoc!

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za te cene w sklepie nic lepszego nie znajdziesz,ewentualnie na allegro warto sie rozejrzec moze kupic troche taniej to jeszcze na suba by starczylo bo te eltaxy to chyba bez suba?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak,ten zestaw jest bez suba, przeglądałem oferty na allegro, faktycznie wszystko jest tańsze, ale kupując w sklepie mam 100% pewność i gwarancje, chociaż na allegro ceny są kuszące,pozdro.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze sklepowych ofert warto pomyslec o zestawie RXV 340 +dvd540 + koda av706+sw700 za 3590 (amplituner gorszy od 440 , ale kolumny niezle i subwoofer jest) jest jeszcze Pioneer vsx512+dvd464+koda av707+sw850 za 3490(tutaj pelne kino domowe z niezlym subem kolumny fajne tylko elektronika pioneera z ktora sczerze mowiac nie mialem stycznosci takze ciezko jest mi cokolwiek powiedziec). Ja tam kino domowe kupilem przez allegro i jest ok, ale ryzyko pewne jest bo nie kazdy ma tyle szczescia. No coz trudny wybor!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.