Skocz do zawartości
IGNORED

ESI Juli@


freak

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam ze troszkę się wtrącę ze swoim problemem ale nie wiem jak założyć swój temat na tym forum :/, a karta którą posiadam jest chyba z tej samej firmy co ESI Juli więc może ktoś pomoże.

 

Posiadam kartę dźwiękową Prodigy 7.1 HIFI i mam pewien problem. Posiadam program G-Force, jest to program coś jak Milkdrop w WinAmpie czyli wizualizacje, tyle że w nim można sobie wybrać źródło dźwięku. Podłączyłem odtwarzacz CD do karty przez kabel optyczny, dźwięk jest ale wizualizacje ani drgną. W programie z wizualizacjami ustawiałem już wejście liniowe, mikser stereo, aux itp i nadal nic. W oprogramowaniu od karty w zakładce Direct Wire bawiłem się tymi wirtualnym kablami ale też nic to nie dało, nie wiem która kolumna odpowiada za wejście cyfrowe. Wie ktoś o co może chodzić? Mój system do Wnndows 7, załączam screena

 

Jeszcze raz przepraszam za wtrącenie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

Witam:)

 

Wczoraj podczas przepinania kabli na włączonym kompie udało mi się unicestwić wyjścia chinch w mojej karcie. Potrzebuję znać wartości rezystancji R130 i R142, gdyż z elementów pozostało niewiele. Nie wiem na chwilę obecną co jeszcze ewentualnie padło, bo aktualnie nie posiadam miernika.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.