Skocz do zawartości
IGNORED

gdzie obejrzeć Inland Empire Lyncha?


Haer

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie na Dolnym Śląsku można obejrzeć "Inland Empire" Lyncha?

Polska premiera odbyła się w lipcu. Nie wiem czy w dolnośląskich kinach film już był czy wejdzie dopiero na ekrany.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Vlad. Ale obejrzałeś "Inland..." czy z założenia nie obejrzysz, bo zakładasz, że jest gorszy od "Mullholland..."? Coś czuję, że "Inland..." będzie lepszy od "Prostej historii" :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tarant

Ten divix to kopia z nagrania kamerą w kinie? :-) Dawno dawno temu trafiła mi się kopia jakiegoś filmu, na której było widać głowy ludków z wcześniejszego rzędu w kinie :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vlad ma rację. Inland Empire to ogromna próba wytrzymałosci widza. Mulholland mialem ochotę obejrzec ponownie - IE już nie. Pewnie, można calosc skwitowac jednym słowem w stylu - "cały Lynch", "niesamowity klimat". Ale jak juz siedzę 3 godziny w kinie to mam jednak ochotę przynajmniej w 25 % czuc, że jakos nadązam za reżyserem ;). Poza tym miałem dziwne wrażenie jak słyszalem te dziwaczne polskie dialogi. Aktorzy podobno dostawali kartke z kwestiami dopiero w dniu kręcenia - no i chyba dlatego grają jak grają. I tłumacz potem komus z zagranicy że Majchrzak to dobry aktor :/

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wygląda, jeden jest jednoczęściowy - ale po włosku, drugi, dwuczęściowy, lepszej jakości - po angielsku (tam gdzie nie po polsku ) - ale skasowałem pierwszą część i musiałbym dociągnąć jak się posiadacz pojawi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Champignon

Czekałem parę latek na ten film, więc chyba poddam się tej próbie. Co do występu polskich aktorów myślę, że Majchrzak się obroni, ale podobno jakąś małą zajawkę w tym filmie miała Weronika Rosatti. Dała radę? :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ? A ona tam grała ? Zupełnie jej nie zapamietałem. Własnie sprawdzilem liste płac w bazie imdb - nie ma jej tam :D. Ale podobno tam grała jakas role drugoplanowa :D Może zapytam mojej lepszej połowy :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weronika może miga na końcu ? Nie jestem pewien, ale może jest w tej grupce dziewczyn, które śpiewają i tańczą przy Locomotion Kylie Minogue. Wiem, wiem - to nie kawałek Kylie, ale ja na Stock Aitken Waterman wychowany :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dość dobry divx 1,36Gb jest w sieci , wystarczy poszukać

 

napisy też są a jakbyś nie mógł znaleźć zainstaluj całe 2 Mb softu www.napiprojekt.pl i w kilka sekund sam znajdzie napisy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.