Skocz do zawartości
IGNORED

PhaseTriode1300,Audio Note J/SP-naprawa


PEgaz171

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich

 

Wpis mój pierwszy, ale od czasu do czasu zaglądam na to ciekawe forum - stąd najpierw Wszystkich pozdrawiam :)

 

A piszę oczywiście z problemem:

 

Jestem (byłem?) szczęśliwym posiadaczem monobloków Phase Audio (Triode 1300) i Audio Note'ów J/SP, od jakiegoś czasu niestety jeden z monobloków niezbyt ciekawie sobie zaczął dodawać do dzwięku coś od siebie (doskonale niemiłe buczenie od czasu do czasu) - z braku czasu nic z tym od 2-3 miesięcy jeszcze nie zrobiłem. Ale wczoraj niestety walnęła niemiło także jedna z kolumn - skończyło się płaczem wystraszonego troche dziecka i dziwnym swądem ...

 

... tyle przydługiego chyba wstępu ...

 

szukam kogoś zajmującego się naprawą naszych cudeniek na śląsku, okolice Katowic, Gliwic (gdziekolwiek bądź w rozsądnej odległości), i prośba o polecenie kogoś w moich okolicach gdzie udać się można po prośbie o naprawę nie bojąc się o nasz sprzęt i życie :)

 

pozdrawiam raz jeszcze

Piotr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.Mogę Ci polecić mojego kolegę w Opolu :firma "Skorpion".Ma sporo pracy, ale myślę ,że nie odmówi.Nr tel. wyślę Ci na priv-a.Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja diagnoza (mogę się oczywiście mylić, ale miałem identyczny przypadek): przebił się kondzio (czas, temperatura) międzystopniowy, lampa/y mocy dostały kopa prądowego (strzał w głośnik), sfajczył sie rezystor katodowy (smród). Nie powinno się to zdarzyć (znaczy swąd), gdyby bezpiecznik w zasilaczu był odpowiedni.

pozdro.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.