Skocz do zawartości
IGNORED

Co wy na to?


Gość jarokar

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jarokar

(Konto usunięte)

Witam jestem nowym forumowiczem i chciałbym się pochwalić moimi kolumnami i wrzucić kamyczek do ogródka czy warto. Ja uważam że tak warto samemu się potrudzić . Co prawda obudowy zrobił mi stolarz niestety nie mam zaplecza do samodzielnego skonstruowania tychże . Inwestycja budowy skrzynek kosztowała mnie całe 400 zł. Obudowa skonstruowana jest z drzewa dębowego sklejanego z litej klepki , wszystkie ścianki są grubości 35 mm wykończenie bejcą dąb rustykalny i na to lakier półmat , w środku jest wzmocnienie .Teraz trochę o projekcie jest to kit Visatona VIB 2000 GF .Na górze gra jedwabna kopułka G 25 FFL na dole 20cm GF 200 .Muszę jeszcze popracować nad zwrotnicą a dokładnie wymienić kondensatory na polipropyleny bo w oryginalnej są elektrolity .Koszt części do budowy zamknął się kwotą 1900zł. + 400 zł. (obudowa) co daje razem 2300zł. Słuchałem gotowych kolumn w tym przedziale cenowym i nic nie zbliżyło się klasą do moich skrzynek .

[obrazekLUKASZ-56782_1.jpg] [obrazekLUKASZ-56782_2.jpg] [obrazekLUKASZ-56782_3.jpg]

post-713-100006807 1170254029_thumb.jpg

post-713-100006808 1170254027_thumb.jpg

post-713-100006809 1170254025_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.