Skocz do zawartości
IGNORED

Sony, Panasonic czy Thomson?


Gość trok

Rekomendowane odpowiedzi

Gość trok

(Konto usunięte)

Mam zamiar kupic zestaw kina domowego w wersji mini. WIem ze to nie bedzie prawdziwe kino ale warunki mieszkaniowe i finansowe zmuszaja mnie do takiego wyboru. I teraz pytanie: Sony, Panasonic, Thomson, Philips...? Sprzet ktorej firmy warto kupic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze oceny dostaje Sony, najlepsze Philips. Ale to też zależy od modeli.Cenowo chyba też Philips. Radze jednak się zastanowić, naprawdę to nie jest kino! Lepiej kupić dvd i oglądać i słuchać przez telewizor. Zaoszczędzisz kasy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacek nie przesadzaj,ktoś chce sobie sprawić choćby namiastke kina w domu i zestaw micro może mu bardziej odpowiadać niż jakiś ampli wielkośći szafy w pokoju 10m2, zawsze to lepiej niż telewizor i dvd ,wiadomo ze to skala micro więc jakość i efekt będzie w skali micro,ale będzie małe i praktyczne ,a nie wszyscy są jakimiś expertami w dziedzinie kina więc takie kombo im się spodoba ,takie małe dla niektórych jest piękne,kup sobie zestawik który ci odpowiada cenowo i brzmieniowo i bedzie git.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elfan, mój telewizor kładzie w przedbiegach kina z pudełka. Mam Thomsona 32", który ma dwa wysokotonowe, dwa średnioniskotonowe i subwoofer! A głośniki są prawdziwe ,nie z zabawek.Trusorround,Dolby sorround, Virtual sourround i co tam jeszcze nawet nie wiem. I gra jak zestaw za 2000 zł. W czym więc przesadziłem? Dalej uważam, że takie kino to żadne kino. Lepiej sam telewizor albo stereo, też jest fajnie i jeszcze można posłuchać muzyki!.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacek ,czytam że pochwaliłeś się swym super telewizorkiem za niezłą kase bo to jest oczywiste jak telewizor kosztuje 6 tyś to może grać ja zestaw za 2tyś ,mnie to nie dziwi, ale to nie ma sensu opowiadać o tym ludziom co chcą kupić zestaw kombo za 1500 zł !!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elfan, nie chwalę się, tylko odpowiedziałem na twoją sugestię -"zawsze to lepiej niż telewizor i dvd". Otóż nie.Znam telewizory za 2000 zł, które mają lepszy dźwięk niż pudełka. I w tym wypadku szkoda kasy. Oto chodziło.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.