Skocz do zawartości
IGNORED

Rachmaninow, II Koncert Fortepianowy


sovajazz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sovajazz nzlgw

(Konto usunięte)

osobiscie widziałem, jak kobiecina wzięła 3 płytki dla siebie i na prezenty dla znajomych...

 

>pal55

na otarcie łez powiem Ci, że ja teraz piechotą na uniwerek pomykam, bo kieszenie straszliwie spustoszone zakupami :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sova - to mnie nie pociesza - w sobote jak wychodzilem z MM to panienka w kasie na mnie dziwnie patrzyla, po czym w poniedzialek zlozylem nastepne takie (wartosciowo) zamowienie w Gigancie, ktore teraz jeszcze powiekszylem o ta plyte - moich lez nic nie otrze ;) no moze nastepna wyplata :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największe "przeboje" w klasyce nie wychodzą poza 1000 sztuk sprzedanych ... zresztą z reguły jest to raczej kilkaset sztuk... sprzedaż nakręciło napewno nazwisko+setyment do nazwiska+recenzja w GW... ale, ale... może ktoś napisze jakąś poważną recenzję, a nie tylko "super, wspaniałe, genialne .itd" :)

 

Pzdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święta mi spieprzyli gamonie...Przysłali prezenty dla starszego i małżonki...5 stycznia.

 

Ale potem nastąpił prawdziwy cud: miałem od dawna zamówiony boks Goulda (13 CD) grającego Bacha. Cena - w grudniu 13 x nice price = 209,90. Cena normalna 299,99. Czekam, czekam i...... dostałem boks za 65 złotych !!!! Dlaczego? Tego nie wie nikt!

 

Dlatego nadal lubię giganta, choć tam nie kupuję ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.