Skocz do zawartości
IGNORED

Kable-dobór


MONO

Rekomendowane odpowiedzi

Naprawde nie wiem ile takie kable kosztują. Prosze o podanie kabli w dobrej cenie aby była dobra jakość.

Nigdy nie kupowałem takich kabli. Mam teraz taki sprzęt jak opisywałem wyżej i dlatego, chcę kupić kable takie aby za miesiąc ich nie zmieniać i być z nich zadowolony.

Dzięki!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kable wymień. Nie słuchaj tych co piszą, że do tego sprzętu nie ma to sensu.

Oczywiście wszystko w rozsądnych granicach np. do 30 zł./m.

Wymieniłem fabryczne do frontów i centralnego na Monitor Atmos Air 195 Silverline - w kinie może różnica nie jest zbyt wielka, natomiast w stereo poprawa i to duża. Tyły Nakamichi OFC 2x2,5 mm. Moje Eltaxy Universe grają ciepło, dla mnie ok. Dzięki kablom mam lepszą scenę, więcej powietrza, dobrze trzymany bas i rewelacyjną średnicę.

Najlepiej posłuchać. Próbowałem 5-6 różnych kabli, trzeba pożyczyć i posłuchać.

Acha Yamaha 440 + DVD 540 - jak się zalogujesz to nie będę musiał opisywać swojego sprzętu.

Pzdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bobw,

 

ja mam tylko takie małe pytanie, mógłbyś mi powierzcieć co to znaczy że kolumny mają "więcej powietrza"???? przyznam że ilekroć słysze to stwierdzenie to gęba mi się cieszy, ale pewnie nie rozumiem o co chodzi, dlatago jak byś mógł wytłumaczyć, byłbym wdzięczny ........ :)

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

->jesko

No to extra, że wzbudziłem Twoją radość w tak ponurych czasach. Chodziło mi o to, że dzwięk ma więcej przestrzeni, więcej elementów, słyszę to czego nie usłyszałem wcześniej bądź słyszałem inaczej. Nie do końca da się określić wrażenia odsłuchowe.

Mam nadzieję, że tym razem również Cię rozbawiłem.

Pzdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BobW.... raczej nie..... tylko nic nie rozumiem gdy ludzie opisuja jak odbieraja dzwiek, a najgorzej mieszaja mi w glowie audifilskie recenzje, co drugiego slowa nie rozumiem.

 

Zadanie dla Ciebie: dam Tobie to przeczytania audifilska recenzje kolumn a pozniej na "slepo" odsluchasz 5 zestawow i na podstawie tej rezenzji i tam zamieszczonych opisow masz bezblednie znalesc kolumny opisane w recenzji. Jak duza jest szansa ze trafisz bezblednie na te opisane??? (20%???)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-> Hans

Bez urazy. Nikt nie ma słuchu absolutnego. Chodzi o odróżnienie kabli lub głośników, które faktycznie się od siebie różnią.

Jeżeli weźmiesz do odsłuchu 5 zestawów głośników zbliżonych do siebie pod względem technicznym i cenowym to pozostaje głównie kwestia które brzmienie przypadnie ci do gustu.

Natomiast jeżeli w tym ślepym teście będą zestawy o różnych rozwiązaniach technicznych i z przedziału cenowego od 1000 zł. do 10.000 zł. to sądzę że wynik będzie w granicach 70 %. Podobnie jest z kablami.

Pzdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.