Skocz do zawartości
IGNORED

demontaż firmowych kolumn - pilne!


Technik

Rekomendowane odpowiedzi

greetz

 

będe bardzo wdzięczny za informacje na temat tego jak bezpiecznie dokonać demontażu wymienionych przezemnie kolumn, na co zwracać uwagę, co można uszkodzić, czego się nie bać

 

wiedza na pewno przyda się jeszcze wielu osobom

 

ja potrzebuję te informacje po to aby wymienić okablowanie, ewentualnie gąbki/zwrotnice w 2 kolumnach, a chciałbym to wykonać jak najbardziej profesjonalnie i tak aby nie było żadnych śladów

 

pierwsza kolumna - Wharfedale Diamond 8.2 - wiem że mają dość dobre okablowanie w porównaniu do Tannoy i nie tylko ale chciałbym zamontować w nich pewien wyszukany przewód i zastosować lepsze połączonia; zaciski są rewelacyjne więc nie ma sensu ich zmieniać - na informacjach na temat tego modelu zależy mi najbardziej, wszystkiego dokonuję bardzo delikatnie i odkręciłem wszystkie wkręty od głośnika nisko-średniotonowego okazało się że jest on jeszcze przez jakiś element trzymany, nic nie chciałem robić na siłe i podważać i dlatego się do was zwracam

 

druga kolumna - subwoofer wharfedale powercube 8 - co mogę na jego temat powiedzieć? mały, ale zadziwia!

takiego zróżnicowania tonalnego nie słyszałem w żadnym subie do 1,8 k zł a nawet i droższych, żadnych rezonansów, buczenia itp. Co chcę zmienić? okablowanie i zasilacz na bardziej wydajny, zastanawiam się również nad zdalnym sterowaniem

 

bardzo proszę o jak najbardziej szczegółowe informacje i wypowiadanie się na temat

 

z góry pięknie dziękuję

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie stać mnie aktualnie na zlecanie roboty, szczególnie że mogę ją wykonać sam po zaczerpnięciu paru informacji

 

chodzi mi o info typu - "...po lewej stronie, na dole jest niewidoczny zatrask - uważaj aby nie wyłać, wyciągaj pod kątem 45 stopni, gdyż zaciski głośnikowe są nieco wysunięte, głośnik odwróć do góry nogami i połóż na obudowie gdyż na tyle wystarczy przewodu.... "

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.