Skocz do zawartości
IGNORED

Marantz czy Yamaha? Pomocy!!!!


uszat

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pewien problem...tzn...mam zamiar kupić sobie zestaw kina domowego, jestem ograniczony funduszami wiec nie patrze na egzemplarze z gornych polek. W zasadzie po eliminacji pozostala mi Yamaha: amplituner RX-V440 i odtwarzacz DVD-model DVD-S540 oraz Marantz: amplituner SR-4400 i odtwarzacz DVD DV-4300 bądż DV-4400.Tu też mam problem, który odtwarzacz!(?)Prosilbym o jakies podpowiedzi i rady. Chcialbym uzywac tego sprzetu raczej jednak do sluchania muzyki, ale oczywiscie od czasu do czasu, mam zamiar obejrzec jakis filmik. Poza tym prosilbym tez o podpowiedz co do kabli. Z gory dziekuje! Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są jeszcze inne sklepy specjalistyczne oprócz Top-Hifi.

 

Podłe zestawy głośnikowe zniszczą każdy dźwięk - to jest raczej najważniejszy temat do zastanowienia się przed zakupem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że w przypadku kina domowego udział głośników w cenie całego zestawu (kolumny+amplituner+dvd) powinien sięgać 50%, czyli nieco więcej, niż zwykle w zestawach stereo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonale zdaje sobie sprawe, ze te glosniki to zadna wielka rewelacja. Jednak mocno licze, ze wypowie sie ktos, doradzi mi a'propos sprzetu przeze mnie wymienionego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli juz eltaxy to raczej seria Liberty - też niedrogie a znaaacznie lepsze od wymienionych przez Ciebie a tak poza tym spróbuj popatrzeć na ofertę innych firm obowiązkowo posłuchaj podstawowego modelu Denona (1404) - w swojej cenie naprawdę dobry a jeśli nie zależy ci na dużej ilości kanałów to w dobrej cenie kupisz teraz wychodzącą z produkcji serię harman/kardon (2550, 3550). Z Marantza świetny jest model 5400 - róznica w porównaniu do 4400 naoprawdę ogromna (niestety cena też sporo wyższa ale naprawdę warto dopłacić). Yamaha 440 nadaje się dobrze do kina w muzyce moim zdaniem dość ciężkostrawna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego dlaczego wiara boi sie mieszac klocki roznych firm. Wiadomo ze od DVD Yamahy ustepuje miejsca jakoscia wykonania Sony czy panasonikowi. Ampl. OK ale DVD nie. Odwagi troche to ma grac a nie pasowac do siebie. yamaha to Philips (jak dla mnie to wtopa yamahy ze takie DVD Philipsa wypuscicli)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klemens - jako jedyny poruszyles marke harman/kardon!! Co o niej myslisz??

Mam zamiar kupic teraz AVR430 z nowej seri - w polsce ma kosztowac 6000 a ja go moge miec za 3400 i juz nawet zamowilem - co o nim sadzisz?? Nie mialem mozliwosci go sluchac ale przesluchalem pare harmanow i graja super wiec mysle ze nowa seria nie ustapi :).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w polsce 6 kzł a kupujesz za 3,4 kzł,to bardzo tanio,torszkę się zdziwiłem,gdzie zamówiłeś na allegro,czy prywatny import?? ostatnio na allegro widziłem h/k o jakieś 200zł tańszego od ceny sklepowej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.