Skocz do zawartości
IGNORED

small large wiem jak to dziala ale ...


Gendis

Rekomendowane odpowiedzi

Ano po prostu producent uwaza ze te tyly kiepsko odtwarzaja niskie pasma w porownaniu z subem/frontami. Moj eksperyment pewnie by to potwierdzil. Ten kawalek Floydow jest o tyle fajny, ze ma sprezysty, dosc niski bas na tle sporej ilosci przeszkadzajek. Dyskomfort akustyczny w jego odsluchu bylby znakiem, zeby nie puszczac niskiego basu na tyly (ustawic na S).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co d klotni elfana popatrzcie na pobor mocy y440 a harman/kardon avr3550 i popatrzcie czy harman bierze i pisze 5x 140 heheehhe on pisze prawde - ale tez prawde ciagnie z siec!! i to daje jego przewage w dźwieku nada yamahami !!!! Nie wspomne o rezerwie pradowej :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avathar ale dałeś niezłe porównanie :))))))))) jak można porównywać y440 do hk 3550!!! przecież to inna klasa cenowa!! ale czego można tego można było się spodziewać po takim kiepskim prowokatorze jak ty :)

 

pozostaje tylko cytować twoje wypowiedzi bo rozluzniająco brzmią i bardzo śmiesznie:))

 

"ale tez prawde ciagnie z siec!! i to daje jego przewage w dźwieku nada yamahami !!!! "

 

:-)

 

POZDRO

 

P.S kupiłeś wreszcie już ten ampli i kolumny :))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avathar jestem na tyle obyty w temacie i wiem że yamaha kłamie z mocą ale to nie znaczy się że dzwiek ma gorszy od H/K !!! to ze jest mniej mocy to nie znaczy że gorsza jest jakość dzwięku!!! jak by tak wszyscy sądzili jak ty to uznawali by np wzmacniacze lampowe za najgorszy szajs bo ma 2x10 Watt na kanał!!! i brzmienie będzie do niczego !! więc nie myl jednego z drugim bo takie teksty to naprawde głupio brzmią!! a jeśli już mam porównywać 640 do 3550 to 640 tka na kanał ma około 5x50Watt,wcześniej podałem 6x39Watt co było raczej za mało jak na 320Wattowy trafo,a H/K około 5x60 Watt więc to nie powalająca różnica,tylko gorzej to wygląda według parametrów podanych przez producenta,ale w rzeczywistości jest to już bardziej wyruwnane.POZDRO

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby zakończyć bezsensowne spory dodam, że wg. pomiarów w laboratorium polskiego "Audio" Yamaha 620 miała 5 razy 34 W, ale tak naprawdę to wcale nie jest mało, wszystko zależy, a mianowicie poziom głóśności, w głównej mierze od skuteczności kolumn.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu nowy, ale dodam, że co do kultury i treści merytocznych to deleko temu forum do odpowiednika forum komputerowego

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Peace :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.