Skocz do zawartości
IGNORED

Klub zwolenników pilotów UNIWERSALNYCH


rafal735r
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No własnie. Taka mała rzecz, a jaka pozyteczna. Czego uzywacie u Siebie? Ja mam zwykly pilocik uniwersalny za 50zł marki Viavianco. Steruje nim CD i wzmak. Nie używam wogole seryjnych, bo po co zagracac i tak zagracony stół w pokoju? Pilot mam ciagle ustawiony w pozycji CD, włączylem w nim funcje Vol Lock i steruje glosnoscia wzmacniacza bez przechodzenia na inne urządzenie. Pozyteczna funkcja.

Edytowane przez rafal735r

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uzywam Harmony 785, raz tylko mnie zawiodl, mimo pobrania kodow nie chcial wspolpracowac ze zmieniarka Technicsa SL-PD7. Tak to jestem w 100% zadowolony, obsluguje nawet nietypowe sprzety.

Yamaha NS1000 Monitor | Krell KSA-80 | Krell KRC-3mk2 | SBT + Tomanek ULPS | Metrum Octave DAC (14VA PSU) |

Siltech SQ38-G3 | Nordost Flatline | Tara Labs RSC Air 75 coax | Ecosse Nu Diva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Witam.

Ja nie uważam się za audiofila i pewnie dla tego używam pilota. Zawsze to wygodniej, nie trzeba wstawać i zmieniać utworu, czy też zmieniać wzmocnienia. Siedząc w fotelu mam wygodę. Fakt, że wyższe modele mojej ulubionej marki nie umożliwiają mi tej frajdy i muszę ostatecznie wstać do regulacji wzmocnienia. Mam jednak również model umożliwiający tą operację z pilota i jest on głównym w zestawie.

Odnośnie pilota uniwersalnego, mam, nie kupiłem ogyginału ani z CD-kiem ani ze wzmacniaczem. Mam Logitech Harmony 300. Najważniejsze funkcje pracują. Jednak nie do końca obsługiwane są wszystkie operacje odnośnie CD-ka. O wzmacniaczu , tu tylko regulacja wzmocnienia i zmaiana trzech wejść. Nie obsługuje już zmiany wejścia na wewnętrznego DACa . Trochę mnie to wnerwia, ale lepsze to niż nic. Ogólnie idea jest fajna, jeden pilot a kilka urządzeń steruje. Szkoda, że wsparcie prawie zerowe. Jedyne co potrafią doradzić, dostarczyć oryginalny kod lub pilota. Jak bym miał, nie musiał bym kupować uniwersalnego. No może by nie trzymać petardy pilotów w jednej ręce.

Pozdrawiam.

Jan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

też jestem użytkownikiem Logitech'a Harmony 300 i uważam go za produkt godny polecenia. Co prawda obsługuje tylko 4 urządzenia ale ich ustawienie i pózniejsza obsługa są dziecinnie łatwe. Pilocik jest dobrze wykonany, nic w nim nie trzeszczy, dobrze leży w dłoni :) Mam oryginalne piloty do swoich zabawek ale używam je tylko do ustawienia bardziej skomplikowanych fukcji, później "dyryguję" już tylko batutą LOGITECH

 

Pozdrawiam

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ja uzywam i polecam pilota harman kardon tc30. Ogromna baza urzadzen. Ma wspolna baxe z logitech harmony(chyba). Do konfiguracji potrzebny jest dostep do netu.

[center]Studio 16hz * Karan Acoustics * Audio Research * Lumin * Transparent Reference XL & Ultra[/center]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

Też posiadam Prestigo SRT 9320 ale ma sporą wadę - bez oryginalnego pilota nie dodasz urządzenia (jeżeli funkcją search nie wyszuka polecenia). No i sposób programowania - wszystko trzeba robić ręcznie. Np w Harmony 1000 programuje się (przygotowuje się) wszystko w komputerze i na koniec tylko przesyła konfigurację do pilota :)

No i w Harmony wystarczy podać typ urzadzenia (np. stacja DVR Archos) i gotowe.

Gdyby Harmony miał wygląd SRT to jest wtedy IDEAŁ

post-23188-0-25638300-1306444842_thumb.jpg

Edytowane przez WiesiekI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 5 miesięcy temu...
 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.