Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  6 członków

AMC Klub
IGNORED

KLUB AMC


Vigo12
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

AMC to mało u nas znana i doceniana firma .Bliźniak NAD-a o podobnej koncepcji marketingowej i stylistycznej.Tak się składa że posiadam kilka "klocków" z tej firmy i jestem zaskoczony jak dobrze to gra.Sprzęt jest bardzo niepozorny z wyglądu i prosto wykonanany ale za to nie oszczędzano na jakości podzespołów i tu tkwi cała tajemnica.Chętnie wymienię się doświadczeniami i wrażeniami z odsłuchów z innymi posiadaczami marki AMC.Bardzo dobre wrażenie zrobił na mnie odtwarzacz AMC CD 09.Często używam go do porównań z odtwarzaczami innych marek przede wszystkim ze względu na znakomitą podstawę basową .Bije tutaj na głowę wiele innych cd które miałem okazję słuchać .Świetnie nadaje się do słuchania dynamicznych utworów, a wszystko to z przetwornika AC MASH który nie jest zbyt ceniony przez audiofilów.Dużo czytałem pozytywnych opinii o AMC na zachodnich forach internetowych i stąd moje zainteresowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 lata później...
 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.