Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  44 członków

Subwoofery Klub
IGNORED

SUBWOOFER


sylw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich,

 

Probowalem najpierw na forum stereo ale bez wiekszego powodzenia. Moze tu sie czegos dowiem :)

 

Niedawno zakupilem Sub M&K MX-70B do moich monitorow i chociaz jestem calkiem zadowolony z tego jak sub sobie radzi w Hi fi to wydaje mi sie ,ze stac go na wiecej. Natknalem sie niedawno na bardzo pozytywne recenzje na ang forach equalizera ANTIMODE 8033 ,ktory podobno sam wszystko robi:) Przyciskasz guzik i masz. Podobny produkt to SVS AS-EQ1 ale zdaje sie znacznie drozszy. Czy sa jakies inne na rynku godne polecenia i w miare tanie?

 

Z gory wielkie dzieki i prosil bym bardzo o trzymanie sie watku. Zadne rady typu po co ci sub, kup podlogowke itd. Wiecie co mam na mysli. To naprawde upraszcza zycie.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez luckyguliver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Witam,

bardzo chętnie zasilę szeregi miłośników niskich częstotliwości :),

Poprzednio miałem ELTAX Atomic 10.2,ale na ostatnie urodziny żona kupiła mi REL R-328.

Natomiast ELTAX stoi teraz nie używany i czeka na nowego własciciela:)

Serdzecznie wszystkich pozdrawiam.

 

P.S

Gdyby ktoś miał ochote przygarnąć Eltax'a w bardzo okazyjnej cenie(stan idealny) to zapraszam na priva.

Edytowane przez kowal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

bardzo chętnie zasilę szeregi miłośników niskich częstotliwości :),

Poprzednio miałem ELTAX Atomic 10.2,ale na ostatnie urodziny żona kupiła mi REL R-328.

Natomiast ELTAX stoi teraz nie używany i czeka na nowego własciciela:)

Serdzecznie wszystkich pozdrawiam.

 

P.S

Gdyby ktoś miał ochote przygarnąć Eltax'a w bardzo okazyjnej cenie(stan idealny) to zapraszam na priva.

 

Nie widaomo czego gratulować - suba czy żony ;)

Powrót po dłuższej przerwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Ja mam w kinie sub Acoustic Energy Aelite 8. I jest bardzo dobrze. Tylko że nie tak dawno zmieniłem fronty na Infinity RSIIIb zasilane ekstra z Pioneera Elite M-91. I obecnie to fronty mają 4x25cm na basie w zamkniętej obudowie. I zastanawiam się czy faktycznie sub jest mi w tej konfiguracji potrzebny? A może by się i przydał tylko że jeszcze potężniejszy? Jakby ktoś miał jakiegoś potwora schodzącego ponizej 20Hz na wymianę za mój z dopłatą to pewnie bym się skusił. Jak uważacie na co powinienem polować?

A niedawno sprzedałem już od dłuższego nieużywany sub Yamaha YST-105. Też mogę go z czystym sumieniem polecić. Do mniejszych pomieszczeń i przy założeniu niewysokiego budżetu ekstra sprawa. Nowy nabywca bardzo sobie chwali. Jego sąsiedzi mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.