Jump to content

Jessie Ware w czerwcu z albumem "What’s Your Pleasure?"

AudioRecki
AudioRecki
Sign in to follow this  

Jessie Ware z każdą kolejną płytą staje się coraz bardziej świadoma tego, co chce wyrazić w swoich utworach. Jej poprzedni album "Glasshouse" stanowił praktycznie jej osobiste dzieło, jedynie ostateczny szlif należał do Benny’ego Blanco, który w swoim zamyśle całość doprawił  sprawdzonym, oldschoolowym brzmieniem. Jessie Ware coraz bardziej doceniania i rozpoznawalna w świecie muzycznego alternative-POP'u idzie za ciosem sukcesu poprzedniego albumu i już za kilka tygodni będziemy mieli okazję poznać bliżej jej najnowszy materiał muzyczny. 

Czwarty z kolei album „What’s Your Pleasure?” to praca sporej grupy osób, które w artystycznym świecie nie wzięły się z nikąd. Za obecny materiał na płycie oprócz Jessie odpowiada także grono jej bliskich przyjaciół: Danny Parker, Shungudzo Kuyimba oraz James Ford z Simian Mobile Disco. Jessie w trakcie pracy nad swoim materiałem współpracowała też z kilkoma znanymi nazwiskami, a przy współtworzeniu nowej płyty pomagali jej m.in:. klubowy producent Midland, Morgan Geist, Kindness, The Invisible, Benji B, Joseph Mount (Metronomy).

 

Tak Jessie mówiła jeszcze nie tak dawno w wywiadzie o swoim nowym albumie:

"Spędziłam ostatni rok w studiu z moim przyjacielem Jamesem Fordem, pracując w gronie kilkunastu fantastycznych przyjaciół, by stworzyć płytę, z której będę naprawdę dumna. Cieszę się, że mogę podzielić się już teraz singlem „Spotlight”, który jest melodramatyczny, romantyczny, ma w sobie wszystko to, co kocham, a do tego niezły bit!"

Od kilku miesięcy w sieci można zobaczyć i posłuchać wideoklip promujący nowy album „Mirage (Don’t Stop)”, który muzycznie wpisuje nie w to,  z czego znana jest i lubiana wokalistka (świetna linia melodyczna i ciepły, często subtelny wokal).

 

Pod koniec lutego na YouTube można też posłuchać jej kolejny singiel pt. „Spotlight”, który znajdzie się na najnowszym albumie. Melodyczny, wręcz bliski balladowemu nastrojowi utwór wpisuje się w dotychczasowe brzmienie z jakiego znana jest Jessie. Rzecz jasna nie jest to zarzut, a sygnał dla jej fanów, że w nowym wydawnictwie znajdziemy to wszystko, z czego po prostu lubimy piosenkarkę.

Autorem teledysku jest Jovan Todorovic, ciekawostką jest fakt, że klip został nakręcony na pokładzie słynnego „Niebieskiego Pociągu”. Millenialsi zapewne nic nie będą wiedzieć o tym pociągu, więc takie małe info - był to pociąg o wręcz królewskim przepychu, który służył tylko i wyłącznie do podróży marszałkowi Tito, czyli przywódcy byłej Jugosławii.

 

Album "What’s Your Pleasure?" już 5 czerwca. 

 

AudioRecki

p.s.

Wraz z nową płytą artystka zapowiadał serię koncertów mających promować jej nowe wydawnictwo. Mając na względzie obecną sytuację (COVID19) jej koncerty nie odbędą się lub zostaną przesunięte na inny termin.

 

Jessie Ware "What’s Your Pleasure?" (2020)

jessie-ware-whats-your-pleasure-album-artwork.thumb.jpg.195c2fcbfed1da5ff61581cf1f169b1f.jpg

01. Spotlight
02. What’s Your Pleasure?
03. Ooh La La
04. Soul Control
05. Save a Kiss
06. Adore You
07. In Your Eyes
08. Step Into My Life
09. Read My Lips
10. Mirage (Don’t Stop)
11. The Kill
12. Remember Where You Are

Sign in to follow this  


User Feedback

Recommended CommentsJoin the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Mee MX3 PRO

  Kilka dni temu miałam przyjemność testować i opisywać słuchawki MEE Audio MX4 Pro, czyli najwyższy model linii MX. Idąc za ciosem, dostałam od dystrybutora Firmy RAFKO niższy model MX3 Pro w kolorze czarnym. Wizualnie poszczególne modele z serii nie różnią się od siebie. Wszystkie cztery, czyli MX1, MX2, MX3 i MX4 charakteryzują się wykorzystaniem tej samej, sprawdzonej konstrukcji, która ma zapewnić wysoki komfort i wygodę dzięki wykorzystaniu opatentowanego systemu mocowania OTE. Kable są wymi

  M@rgot
  [email protected]
  Słuchawki

  BOX Violator - The 12" Singles. Depeche Mode dla kolekcjonerów.

  Są wydania warte zauważenia ale są też takie, które fani danego zespołu czy kolekcjonerzy wydań nietuzinkowych muszą po prostu mieć w swoich kolekcjach. Takim niewątpliwie jest nadchodzący (unikatowy) kolekcjonerski box zawierający dziesięć winylowych płyt z singlami: Personal Jesus, Enjoy The Silence, Policy Of Truth, World In My Eyes, utwory ze stron B oraz miksy.Wszystko w 12" edycjach! Od początku kariery zespół Depeche Mode dostrzegał ogromne możliwości formatu 12" winyla. Jak sami wie

  AudioRecki
  AudioRecki
  Muzyka

  Mistrz w niewielkich rozmiarach. Buchardt Audio S400.

  Są w życiu chwile, które zmieniają nasz punkt dostrzegania wielu rzeczy. W świecie audio też następują momenty, w których nasze dotychczasowe doświadczenie okazuje się zostać nie tyle całkowicie zmienione czy przewrócone do góry nogami, ale okazuje się być "przemeblowane" w znaczącym stopniu. Taką (dłuższą) chwilą okazało się podpięcie pod nasz system audio kolumn podstawkowych Buchardt Audio S400. Na czym polegało to całe "przemeblowanie" świata audio? Na przeświadczeniu wielu osób, że monitory

  AudioRecki
  AudioRecki
  Kolumny 4

  Thorens TD 402 DD

  No dobrze. Pobawiliśmy się plikami, streamingiem i bezprzewodowością, zintegrowaliśmy się z domową i rozproszoną strukturą przechowującą naszą ulubioną muzykę, więc najwyższy czas wrócić na ziemię i zająć się nośnikami nie dość, że po wielokroć starszymi od swoich zdigitalizowanych i w dodatku bezcielesnych potomków, to właśnie na wskroś namacalnymi i jakby tego było mało wymagającymi naszej ciągłej atencji. Mowa oczywiście o poczciwych winylach a dokładnie o aparaturze umożliwiającej ich odtwar

  Fr@ntz
  [email protected]
  Źródła

  Norweska gwiazda jazzu nadchodzi z nowym albumem.

  Kiedy mówimy bądź myślimy o jazzie, na pewno pierwsze co nam przychodzi na myśl to południowa część Stanów, Nowy Orlean i duszne, na wpół mroczne kluby tętniące życiem czarnej części społeczeństwa amerykańskiego (w głównej mierze czarnej). Ale w obecnym zestawieniu muzyki tego gatunku nie sposób pominąć Silje Nergaard, pochodzącą z Norwegii gwiazdę wokalistyki jazzowej. Na rynku muzycznym 29 maja ukaże się wydawnictwo wyjątkowe nie tylko dla samej artystki, ale także dla wielbicieli jej tal

  AudioRecki
  AudioRecki
  Muzyka 3
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.