Jump to content

Joe Satriani wraca do Polski! „The Shapeshifting Tour”.

Joe Satriani to od ponad 30 lat samonapędzająca się maszyna w świecie muzyki. To nie tylko muzyk - ikona, to także fenomenalny wirtuoz gitary ciągle w czołówce gigantów gitarowego rzemiosła. Od momentu wydania “Not of this Earth” Joe Satriani udowodnił wielokrotnie, że w pełni zasłużył na uznanie szerokiej rzeszy fanów, a każdy kolejny album pozytywnie oceniany był nie tylko przez krytyków, ale w głównej mierze przez przez słuchaczy.

„The Shapeshifting Tour” to zapowiadana na ten rok trasa koncertowa, która rozpoczyna się 15 kwietnia w Niemczech i dotrze m.in. do Szwajcarii, Holandii, Danii, Szwecji, Norwegii, Czech, Austrii, Włoch, Wielkiej Brytanii, Francji oraz Polski.

Koncerty do dla wielu muzyków i zespołów powód do prezentacji nowego materiału lub promocji nowego albumu, Nie inaczej jest i w tym przypadku. Na koncertach Joe Satrianiego będzie można usłyszeć utwory z jego nadchodzącego w kwietniu nowego albumu "Shapeshifting". To nie wszystko w temacie repertuaru bowiem artysta zapowiedział, że w trakcie występów fani usłyszą w wersji na żywo uwielbiane przez nich utwory. Na pewno więc usłyszymy: “Always with Me, Always with You”, “Cherry Blossoms”, “Surfing With The Alien” czy ”Flying In A Blue Dream”.

 

 

W Polsce Satriani wystąpi w warszawskim klubie Stodoła, a w składzie zespołu zobaczymy także:  Rai Thistlethwayte, klawisze (Thirsty Merc),  Bryan Beller, basista (Aristocrats), a na perkusji zagra Kenny Aronoff (John Fogerty).

Satriani wydał do tej pory albumy studyjne i w wersji live, które sprzedały się w ponad 10 milionach egzemplarzy na całym świecie. Artysta w całej swojej karierze otrzymał aż 15 nominacji do nagrody Grammy.

Po pierwszych zapowiedziach oraz opinii wielu fanów, nowy album zapowiada się na kolejny hit.

Wydanie na CD oraz płytach winylowych ukaże się 10 kwietnia nakładem Sony Music. Za produkcję albumu obok Joe odpowiada także Jim Scott (Foo Fighters, Red Hot Chili Peppers, Tom Petty & The Heartbreakers) oraz John Cuniberti (odpowiedzialny za mastering)..

Obecnie albumu można posłuchać w serwisach streamingowych:

https://joesatriani.lnk.to/Shapeshifting/

 

AudioRecki

 

6c2c95e7-shapeshifting-winyl.thumb.jpg.778433837af7b807eefcf13660f56204.jpg

Joe Satriani "Shapeshifting" (kwiecień 2020)

Lista utworów:

01. Shapeshifting
02. Big Distortion
03. All For Love
04. Ali Farka, Dick Dale, An Alien And Me
05. Teardrops
06. Perfect Dust
07. Nineteen Eighty
08. All My Friends Are Here
09. Spirits, Ghosts And Outlaws
10. Falling Stars
11. Waiting
12. Here The Blue River
13. Yesterday's Yesterday

 
User Feedback

Recommended CommentsJoin the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Copland CSA70

  Po bardzo miło wspominanej hybrydowej integrze CSA100 przyszła pora nie nieco młodsze i skierowane do nieco szerszego aniżeli do tej pory grona duńskie rodzeństwo. W tzw. międzyczasie okazało się bowiem, że Copland, wbrew panującej modzie na atakowanie audiofilskiego Olimpu konstrukcjami w cenie luksusowego wozidła, bądź kawalerki z fosą na Oficerskim Żoliborzu, zdecydował się zainteresować pułapem wydawać by się mogło zarezerwowanym i zdominowanym przez wysokie modele wytwórców jeśli nie „korpo

  Fr@ntz
  Fr@ntz
  Wzmacniacze

  AudioQuest Mackenzie XLR

  O ile tylko pamięć mnie nie zawodzi, co wcale, przynajmniej w moim wieku, nie jest takie oczywiste, to nasz dzisiejszy obiekt testu pojawił się na rynku w lutym … bynajmniej nie bieżącego a 2014 r. Mamy zatem do czynienia z konstrukcją na tyle „dojrzałą”, że pół żartem, pół serio można byłoby uznać, iż od roku podlegającą obowiązkowi szkolnemu. Skoro jednak w portfolio AudioQuesta nadal egzystuje, to nic nie stoi przecież na przeszkodzie, by przyjrzeć się czy i jak zniósł próbę czasu.  O kim a r

  Fr@ntz
  Fr@ntz
  Kable

  NuPrime Omnia Stream Mini DAC

  Ustalając listę urządzeń na czerwcowe testy niejako z automatu wpisałem nań najnowszą propozycję regularnie pojawiającej się na naszych łamach marki NuPrime. Ot kolejne urządzenie w rozsądnej cenie, desktopowej rozmiarówce i świetnej relacji jakość/cena. W końcu tak było do tej pory i nic nie wskazywało, żeby cokolwiek miało się zmienić. Aż do teraz, gdyż kiedy kurier dostarczył przesyłkę z obiektem dzisiejszego testu początkowo zastanawiałem się, czy przypadkiem nie jest to jedna z kilku paczek

  Fr@ntz
  Fr@ntz
  Źródła

  Circle Labs M200 & P300

  Prawie pół roku temu miała miejsce moja pierwsza styczność z dzielonym zestawem preampa i końcówki mocy Circle Labs M200 & P300. Na małej, zamkniętej prezentacji tego sprzętu, bezpośrednio u dystrybutora, w grupie kilku osób, mogliśmy posłuchać świeżutkiego wtedy dzieła - krakowskiej manufaktury Circle Labs.   Wrażenie jakie wtedy wywarło na nas, ten sprzęt było skrajnie pozytywne. Jedni zachwycali się wyjątkową dbałością o detale i jakość wykonania, innych szokowała moc, dynamika

  plastik1989
  plastik1989
  Wzmacniacze 6

  Klipsch Reference R-800F  - Prezentacja AUDIOTrendt

  Krakowski salon AUDIOtrend, na łamach naszego portalu pragnie zaprezentować najnowszą serię kolumn Klipsch, a mianowicie przedstawiciela odświeżonej serii Reference. Model Reference R-800F, to sporej rozmiarów kolumna dwudrożna, wyposażona w dwa, dwudziestocentymetrowe głośniki średnio basowe oraz aluminiowy głośnik wysokotonowy. Wszystkie użyte głośniki są autorskim produktem Klipscha.  Głośnik jest przystosowany do rozbudowy o nadstawkę Dolby Atmos – (np. dedykowana przez Klipsch R-40SA).

  plastik1989
  plastik1989
  Kolumny
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.