Jump to content

Odtwarzacz CD/SACD z technologią Advanced AL32 Processing Plus

Zanurz się w nieskazitelnym dźwięku o wysokiej rozdzielczości z płyt CD i SACD odtwarzanych na Denon DCD-1700NE z technologią Advanced AL32 Processing Plus i ultraprecyzyjnym przetwornikiem cyfrowo-analogowym.

audiostereo.pl
 Share


DENON DCD-1700NE

Screenshot_237.png

 

Odtwarzacz CD/SACD z technologią Advanced AL32 Processing Plus

Zanurz się w nieskazitelnym dźwięku o wysokiej rozdzielczości z płyt CD i SACD odtwarzanych na Denon DCD-1700NE z technologią Advanced AL32 Processing Plus i ultraprecyzyjnym przetwornikiem cyfrowo-analogowym.

Screenshot_234.png

 

Technologia Advanced AL32 Processing Plus

Najnowsza technologia odtwarzania analogowego kształtu fali, Advanced AL32 Processing Plus, wykorzystuje algorytmy interpolacji danych, upsampling i rozszerzenie bitów do obsługi dźwięku o wysokiej rozdzielczości. Odtwarzany dźwięk jest bardzo szczegółowy, wolny od zakłóceń, bogaty w ekspresję w dolnym zakresie i doskonale wierny oryginalnemu nagraniu.

 

Oryginalny napęd dysków Denon

Napęd dysków jest zbudowany w oparciu o wysokiej klasy mechanizm S.V.H. (Suppress Vibration Hybrid). Nowe, skrócone ścieżki sygnałowe i obwody, które kontrolują odbiór i dekodowanie szumów, zostały zminimalizowane, aby zapobiec niepożądanym zakłóceniom i zachować jakość dźwięku. Hybrydowa konstrukcja S.V.H. zapewnia stabilność napędu dysków, pozwalając na dekodowanie i odczyt sygnału z najwyższą dokładnością. Nisko położony środek ciężkości mechanizmu tłumi drgania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz konstrukcji. Eliminując nadmierne wibracje, operacje związane z serwomechanizmem są zminimalizowane. Redukcja zbędnych elementów sterujących i poboru prądu pozwala na odczyt sygnałów cyfrowych z płyty z optymalną dokładnością.

 

Obsługa formatów Hi-Res Audio

Możliwość dekodowania bezstratnych plików Hi-Res Audio ALAC, FLAC i WAV do 24-bit/192- kHz, a także ścieżek DSD 2.8 MHz i 5.6 MHz (audiofilski format SACD) pozwala cieszyć się każdą nutą dokładnie tak, jak zamierzał artysta.

 

Zegar główny DAC

Aby dokładnie zsynchronizować obwody cyfrowe, konstrukcja zegara głównego DAC traktuje DAC jako master, gdy dostarczane są sygnały zegara. Wykonany z wyjątkową precyzją zegar główny znajduje się tuż obok przetwornika cyfrowo-analogowego, który tłumi jitter i zapewnia najwyższą jakość konwersji cyfrowo-analogowej. Służy jako punkt odniesienia dla operacji półprzewodnikowych i optymalizuje cyfrowe obwody audio. Dwa zintegrowane oscylatory zegarowe redukują szumy fazowe, z których każdy odpowiada za inną częstotliwość próbkowania (44.1 kHz i 48 kHz).

 

Tryb Pure Direct

Tryb Pure Direct zapewnia czysty, szczegółowy i dokładny dźwięk.

 

Obwody ze zminimalizowanymi ścieżkami sygnału

Obwody audio zostały starannie zaprojektowane, aby ścieżki sygnału były jak najkrótsze. Dzięki krótszym ścieżkom interferencja między lewym i prawym kanałem jest zmniejszona, a niekorzystny wpływ na sygnały audio został zminimalizowany. W rezultacie ścieżki obwodów w DCD-1700NE odtwarzają dźwięk, który jest czysty, wysoce transparentny i wierny oryginalnemu nagraniu.

 

Screenshot_235.pngScreenshot_236.png

 

Zdjęcia:

 

High--Denon_DCD-1700NE_In-Situ_Silver_017.jpegHigh--Denon_DCD-1700NE_In-Situ_Silver_016.jpegHigh--Denon_DCD-1700NE_In-Situ_Silver_015.jpegHigh--Denon_DCD-1700NE_In-Situ_Silver_010.jpegHigh--Denon_DCD-1700NE_In-Situ_Black_014.jpegHigh--Denon_DCD-1700NE_In-Situ_Black_013.jpegHigh--Denon_DCD-1700NE_In-Situ_Black_004.jpegHigh--Denon_DCD_1700NE_silver_StudioR.jpegHigh--Denon_DCD_1700NE_silver_StudioL.jpegHigh--Denon_DCD_1700NE_silver_StudioD1.jpegHigh--Denon_DCD_1700NE_black_StudioR.jpegHigh--Denon_DCD_1700NE_black_StudioL.jpegHigh--Denon_DCD_1700NE_black_EU_StudioB.jpegHigh--Denon_PMA-1700NE_DCD-1700NE_Silver_In-Situ_003.jpegHigh--Denon_PMA-1700NE_DCD-1700NE_Silver_In-Situ_001.jpegHigh--Denon_PMA-1700NE_DCD-1700NE_Black_In-Situ_004.jpeg

 

 

 

dataOK:
TopicOK: 0
---
Flaga: 1

 Share


User Feedback

Recommended Comments

Ciekaw jestem jak wypadło by  porównanie tego odtwarzacza z odtwarzaczami Marantza....

Cena jak myślę można się spodziewać 9000zł

 

Edited by jacekm22
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, jacekm22 napisał:

Ciekaw jestem jak wypadło by  porównanie tego odtwarzacza z odtwarzaczami Marantza....

Cena jak myślę można się spodziewać 9000zł

 

Pora umierać. Marantz po smierci Kena Ishiwata skapciał. Produkcja stanęła, ceny w górę. Rynek to zweryfikuje. Denon trzyma linię, ale 1700 technicznie poziom 5-6tys.  

Marazm.

Link to comment
Share on other sitesJoin the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.