Skocz do zawartości
IGNORED

Zestaw 5.1 do komputera i projektora (mini sala kinowa)


chudyroot

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym się doradzić w sprawie kupna głośników komputerowych 5.1 w cenie do ok 400-500zł (nowych)

Już wyjaśniam co i jak, mam pokój gościnny (dość spory) a w nim kino domowe Sony (amplituner itp) Ps3, n Tv itp, niestety to pomieszczenie jest zbyt przestronne i akustyczne (otwarta przestrzeń).

Jestem w trakcie robienia małej sali kinowej w pokoiku (3 na 3m) na posiadowki ze znajomymi i zona przy filmach itp,

więc kupuje projektor który podłącze do kompa i teraz potrzebuje zestawu 5,1 do tego komputera,

głównie do filmów

Kiedys mialem podpiety zetaw z sony i robil wrazenie :) (niestety po slubie ... troche sie zmienilo gdy dostalem cale pietro)

aha, karte dzwiekowa mam realtek (dokladnej nazwy nie pamietam) a w szafie lezy mi sound blaster x-fi extreme audio

ktora podpiac?

 

wiele czytalem na temat genius'ow ale jak i o creative i logitech, niestety nigdy takich glosnikow nie slyszalem i nie mam okazji posluchac wiec zdam sie na wasze propozycje, zalezy mi na dobrej jakosci dzwieku i dosc wysokiej glosnosci bez zniekształceń

 

z gory dziekuje za pomoc

pozdrawiam Janusz

 

Sry za gramatyke i estetyke

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.