Jump to content
IGNORED

Zestaw 5.1 do komputera i projektora (mini sala kinowa)

chudyroot

Recommended Posts

Witam, chciałbym się doradzić w sprawie kupna głośników komputerowych 5.1 w cenie do ok 400-500zł (nowych)

Już wyjaśniam co i jak, mam pokój gościnny (dość spory) a w nim kino domowe Sony (amplituner itp) Ps3, n Tv itp, niestety to pomieszczenie jest zbyt przestronne i akustyczne (otwarta przestrzeń).

Jestem w trakcie robienia małej sali kinowej w pokoiku (3 na 3m) na posiadowki ze znajomymi i zona przy filmach itp,

więc kupuje projektor który podłącze do kompa i teraz potrzebuje zestawu 5,1 do tego komputera,

głównie do filmów

Kiedys mialem podpiety zetaw z sony i robil wrazenie :) (niestety po slubie ... troche sie zmienilo gdy dostalem cale pietro)

aha, karte dzwiekowa mam realtek (dokladnej nazwy nie pamietam) a w szafie lezy mi sound blaster x-fi extreme audio

ktora podpiac?

wiele czytalem na temat genius'ow ale jak i o creative i logitech, niestety nigdy takich glosnikow nie slyszalem i nie mam okazji posluchac wiec zdam sie na wasze propozycje, zalezy mi na dobrej jakosci dzwieku i dosc wysokiej glosnosci bez zniekształceń

z gory dziekuje za pomoc

pozdrawiam Janusz

Sry za gramatyke i estetyke

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.