Skocz do zawartości
IGNORED

DIY z Allegro


Gość StaryM

Rekomendowane odpowiedzi

Gość StaryM

(Konto usunięte)

Nieraz obserwuję aukcje na Allegro wpisując jako frazę wyszukiwania "DIY". Czasami sprzedają sami konstruktorzy:

- bo robili coś celowo na sprzedaż;

- bo mają następne pomysły i projekty i zbierają kasę.

Czasem są konstrukcje przechodnie, każdy kolejny użytkownik po jakimś czasie sprzedaje. Czasem są to konstrukcje znane z forum i konstruktorzy znani forum, a czasem coś całkiem nowego. Jedni konstrukcje DIY lubią, inni je lekceważą. Pomyślałem sobie, że warto byłoby założyć wątek, w którym można by na ich temat podyskutować. Może niektóre okażą się warte uwagi, a przed innymi należałoby ostrzec. Byłby to też wątek, w którym o takie konstrukcje można by było zapytać, zasięgnąć porady przed kupnem.

Aby wątek miał sens powinny być w nim zdjęcia, a nie tylko linki do aukcji, bo te znikają i po miesiącu nie wiadomo o czym była dyskusja. Z tego względu zdjęcia trzeba najpierw zapisać sobie na dysku, a potem wrzucić tutaj jako załącznik. Zachęcam do dyskusji.

 

Na początek sam podam przykład.

Lubię oglądać kolumny DIY i ostatnio znalazłem coś o ciekawym wyglądzie. Są to dwie aukcje.

Pierwsza to "Isophon DIY"

post-38867-0-24553300-1363303937_thumb.jpg

Druga "Isophon Orchester DIY"

post-38867-0-07986400-1363303959_thumb.jpg

Łatwo sobie znaleźć. Kolumny wyglądają na dość starannie wykonane, ale czy można coś powiedzieć o ich wartości? Pierwse wyceniono na 3200 a drugie na blisko 10 tysięcy.

Co możecie o nich powiedzieć?

Może macie sami jakieś przykłady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robią wrażenie... niestety każda oferta jest idywidualna, czasem łatwo sobie sprawdzić ile co może kosztować - kwestia chęci - coś jest proste i oczywiste - banalne a coś np. rare fety po XX dolarów za parę do jakiegoś projektu na finał którego i tak drogą ułatwień czy okazji cena staje się kosmiczna...i człowiek się zastanawia jak to możliwe...

 

Ja też czasem sprawdzam hasło "DIY". Lubię też "uszkodzone" - ale tutaj to istna ruletka :)

 

Niektóre oferty (tak jak wspomniałeś) są aby odblokować sobie budżet a niektóre ''może się złapiesz tępy ch..." temat rzeka aczkolwiek fajny :) a teraz kontratak :) (allegro)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, to okaz z gatunku "chciałem coś zrobić, ale mi nie wyszło". A te isophony wyglądają profesjonalnie. ;)

To są chyba Graj-pudła. Były na Audioshow.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.