Skocz do zawartości
IGNORED

Wzmacniacz/Kino do 600 zł


mariuszym

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Zakupiłem ostatnio kolumny Tonsil Fenix 2 (fronty) i zastanawiam się teraz nad zakupem czegoś co je napędzi.

Generalnie nie planuję powiększać tego zestawu i będzie on służył do słuchania muzyki i oglądania filmów.

Przy żadnej z tych czynności nie mam zamiaru katować kolumn (i sąsiadów), chodzi mi o tylko o to, żeby jakoś to grało, bo przecież nie są to głośniki wysokich lotów :)

 

Nie jestem znawcą i dlatego prosiłbym o pomoc co wybrać. Jeżeli chodzi o muzykę to nie słucham tylko muzyki klasycznej, a najwięcej rocka (chociaż dobrze jakby jakąś imprezkę sprzęt mógł nagłośnić).

Po przeczytaniu iluś wątków przejrzałem kilka amplitunerów Yamahy (np. RX-V430RDS, RX-V630 RDS) i taki model DENON AVR-3802.

Nie mniej cały czas nie jest przekonany czy nie powinienem iść w kierunku wzmacniacza stereo.

 

Chętnie wysłucham wszystkich propozycji :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np Sony 930/940 QS, lub 1200 ES. Pewnie jakąś Yamahę, ale te najtańsze grają w stereo niczym jamnik, a i w kinie szału nie ma.

Przy tych Fenixach - słyszałem najnowszą wersję, omen nomen u stomatologa ;P - to do kina i tak jakiś sub będzie potrzebny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.