Jump to content
IGNORED

Ktos ma spendor a5

szwagier83

Recommended Posts

witam,

nigdy nie bylo mi dane sluchac kolumn spendor.Dokladnie sie interesuje modelem a5 z rzeczy ze wymiary tej kolumny nie sa duze pasowaly by mi do mojego nieduzego pomieszczenia,Czy ktos moze mi przylizyc jak to gra?? czy z moim calyxem sie to dobrze zgra .Oczywiscie najlepiej bylo by samemu sie przekonac ale troche daleko zeby moje klamoty targac do sklepu .Jak bas w nich gra?

:)

witam,

nigdy nie bylo mi dane sluchac kolumn spendor.Dokladnie sie interesuje modelem a5 z rzeczy ze wymiary tej kolumny nie sa duze pasowaly by mi do mojego nieduzego pomieszczenia,Czy ktos moze mi przylizyc jak to gra?? czy z moim calyxem sie to dobrze zgra .Oczywiscie najlepiej bylo by samemu sie przekonac ale troche daleko zeby moje klamoty targac do sklepu .Jak bas w nich gra?

Witam,

miałam Spendory S5e, a5 to to samo, tylko w nowej „budzie”. U mnie grały na niemal 20 m2 i basu nie brakowało, jednak mebli to to nie przesuwa ;)

I jak zwykle na to jak gra, składa się wiele zmiennych: przede wszystkim wzmacniacz – spendory preferują jasne, mocne klocki. Nie wiem, jakiej muzyki Pan słucha, ale spendory nie nadają się do tzw. łojenia rocka, to kolumny bardzo muzykalne, acz bardzo charakterystyczne i koniecznie trzeba się o tym samemu przekonać. Dość powiedzieć, że to kolumny dla osłuchanego i dojrzałego melomana, dlatego proszę koniecznie ich odsłuchać i ew. pomyśleć o modelu S5e można go kupić w okolicy 3 tys.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.