Skocz do zawartości
IGNORED

Marantz PM SA 11s1 za i przeciw


krzysiekol

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie są Wasze opinie odnośnie brzmienia Marantz PM SA 11s1? Co na plus a co ew. na minus? wyczytałem że gra najbardziej średnicą, czasami nawet zbyt mocno, a góra i dół lekko wycofane? i mimo wyglądu ponadprzeciętnej dynamiki nie uświadczysz ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

rzeczywiście brzmienie jest takie jak napisałeś, jeśli oderwiemy je od pozostałych komponentów Twojego systemu. Efekt końcowy jednak zależy przede wszystkim od całej konfiguracji. Napisz proszę co wchodzi w skład Twojego systemu, jakie gatunki muzyczne zazwyczaj słuchasz, jakie preferujesz brzmienie, czego oczekujesz od nowego urządzenia.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SA-11s1 ma na pokładzie filtry delikatnie zmieniające charakter prezentacji wedle osobistych preferencji.

Jak komuś grało średnicą, to niech sobie kolumny zmieni, zamiast takie pierdoły bez sensu wypisywać.

U mnie chodził pod PM-11s1 pędzącym Mini Utopie i wszystkiego było dokładnie tyle ile trzeba.

Odtwarzacz gra na poziomie przynajmniej dwukrotnie droższych urządzeń (licząc te 4.000zł za używany)

a jedyny jego mankament, to nieprzystająca do klasy sprzętu żywotność samego lasera (koszt wymiany +/- 400zł)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SA-11s1 ma na pokładzie filtry delikatnie zmieniające charakter prezentacji wedle osobistych preferencji.

Jak komuś grało średnicą, to niech sobie kolumny zmieni, zamiast takie pierdoły bez sensu wypisywać.

U mnie chodził pod PM-11s1 pędzącym Mini Utopie i wszystkiego było dokładnie tyle ile trzeba.

Odtwarzacz gra na poziomie przynajmniej dwukrotnie droższych urządzeń (licząc te 4.000zł za używany)

a jedyny jego mankament, to nieprzystająca do klasy sprzętu żywotność samego lasera (koszt wymiany +/- 400zł)

czytaj uważnie bo ja piszę o PM a ty mi nie na temat pierdoły o SA i jego filtrach

 

rzeczywiście brzmienie jest takie jak napisałeś, jeśli oderwiemy je od pozostałych komponentów Twojego systemu

a jednak

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja podpinając się pod temat zapytam może po raz kolejny, czy ktoś miał okazję słyszeć najnowszy system

PM/SA 11s3, który otrzymuje bardzo wysokie oceny? (choć na razie mało recenzji). Czy jest wyraźnie lepszy od starszych generacji, tj. 11s1 i 11s2?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa seria PM/SA 11 serii S3 to inne brzmienie niż serie poprzednie. Wzmacniacz po wygrzaniu (zwracam na to szczególną uwagę) gra cieplej, masywniej z bardzo dobrą podstawą basową, znacznie równiej niż serie poprzednie. Jest to moim zdaniem rewelacyjny wzmacniacz. Odtwarzacz to japończyk, szybki, analityczny, optymalny do kompletu z PM.

Moim zdaniem to wyraźnie lepszy duet niż serie 11S1 i 11S2.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytaj uważnie bo ja piszę o PM a ty mi nie na temat pierdoły o SA i jego filtrach

To sobie zerknij na tytuł tematu, który sam założyłeś.

Nie ma czegoś takiego jak PM SA 11s1, więc może się zdecyduj.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q21, dzięki. Zastanawiam się jeszcze tylko czy ten najnowszy 11s3 zagra Twoim zdaniem lepiej niż limitowany system Ki Pearl? Nie mam na myśli wersji "Lite", tylko pełnego Pearla.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.