Skocz do zawartości
IGNORED

jakie najlepsze sluchawki do 1000zl do odtwarzaczy przenośnych?


aspect87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Prosze o pomoc. Chciałbym kupic sluchawki lepszej jakości do 1000zl lecz w ogóle sie na tym nie znam. Muzyki bede sluchac na odtwarzaczach przenosnych.Do tej pory mialem sluchawki porta pro. Przestaly mnie zadowalac od dluzszego czasu i chcialbym kupic cos lepszego. Ostatnio w ispot sluchalem muzyki na monster beats studio i bardzo mi sie podobały. Ale zdazylem juz na forum przeczytac duzo negatywnych i przesmiewczych opinii na temat tych sluchawek . A ze nie mam pojecia w tym temacie to prosze o ponoc.. zastanawim sie rowniez czy do odtwarzaczy przenosnych sluchawki w takich cenach to dobry pomysl... czy pokaza w takich warunkach 100% swoich mozliwosci

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,
podaj przede wszystkim, jaki odtwarzacz wykorzystujesz, jest to wazna informacja przy wyborze słuchawek, gdyż wiekszość urządzeń nie jest w stanie dobrze zasilić dobrych nauszników. Podaj także jakie gatunki muzyczne słuchasz i jakie są Twoje preferencje muzyczne.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość nudel1306

(Konto usunięte)

[quote name='aspect87' timestamp='1385214373' post='3000503']
Witam wszystkich,

Prosze o pomoc. Chciałbym kupic sluchawki lepszej jakości do 1000zl lecz w ogóle sie na tym nie znam. Muzyki bede sluchac na odtwarzaczach przenosnych.Do tej pory mialem sluchawki porta pro. Przestaly mnie zadowalac od dluzszego czasu i chcialbym kupic cos lepszego. Ostatnio w ispot sluchalem muzyki na monster beats studio i bardzo mi sie podobały. Ale zdazylem juz na forum przeczytac duzo negatywnych i przesmiewczych opinii na temat tych sluchawek . A ze nie mam pojecia w tym temacie to prosze o ponoc.. zastanawim sie rowniez czy do odtwarzaczy przenosnych sluchawki w takich cenach to dobry pomysl... czy pokaza w takich warunkach 100% swoich mozliwosci
[/quote]

Witam
Przy odtwarzaniu mp3 z Ipod'a lub innych przenosnych dupereli to nie ma wiekszego sensu. Przy odtwarzaniu formatow bezstratnych np. FLAC to ma sens, ale jedynie z dobrymi "pchelkami" np. sennheiser IE 8 lub cos lepszego...
Nauszne sluchawki maja zbyt duze zapotrzebowanie pradowe, a napedzanie "scalakami" sluchawek nausznych za 1kzl moim zdaniem mija sie z celem.
pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsze do 1000ca to idziesz do salonu i po kolei zakładasz na główkę i być może kupujesz najlepsze dla ciebie , bo nie sądzę że bys kupił słuchawki za 1000ca po przeczytaniu paru postów

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie slucham na telefonie samsung galaxy note2. Ale oczywiscie rozwazam zakup jakiegos urządzenia stricte do muzyki ( przenosnego) jakie polecacie urzadzenia?? Odnośnie sluchawek. Bylem właśnie w media market i sprawdzalem rozne sluchawki... najbardziej przypadly mi do gustu Yamaha hph200 (700zl) Co o nich myslicie?? Dla mnie mialy najbardziej czyste wysokie dzwieki a bas byl wystarczajaco mocny i bardzo czysty w odrozniwniu od innych sluchawek. Bardzo wygodne, orazdobrze wykonane... Dodam ze słucham głównie muzyki chillout, oraz liquid d&b (czyli w wersji chillout)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie kryterium? Do słuchania na wewnątrz? Otwarte? Zamknięte? Nauszne? Wokółuszne? Jakie preferencje dot. dźwięku? Dużo basu czy naturalne granie?

Zapraszam do moich testów, może coś cię zainteresuje.

www.twojepc.pl/artykuly.php?id=Test-Recenzja-Creative-Aurvana-Live!2

Oraz www.twojepc.pl/artykuly.php?id=Recenzja-Monster-N-Pulse

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość nudel1306

(Konto usunięte)

Dzwiekiem sluchawek w media markt sie raczej nie kieruj bo sa one wszystkie zazwyczaj podlaczone do bardzo badziewnych ''zrodel" np. dziurek w odtwarzaczach wieloformatowych itp. Polecalbym raczej pofatygowanie sie do ''prawdziwego" salonu audio i tam zapytal...
pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za pomoc... odwiedzilem pare salonow i przetestowalem ok 40 sluchawek pod telefonem. Bardzo zawiodlem sie sluchawkami bose. Jak na ich cene graja bardzo slabo, podobnie do moich starych wydłużonych i 5 razy tanszych koss-portapro. A system redukcji szumow dziala skutecznie, ale likwiduje wysokie tony w muzyce i to w bardzo duzym stopniu, jak dla mnie nie do przyjecia. Ostatecznie moj wybór padl na Parrot Zik. Naprawdę genialne sluchawki. Teoretycznie szukalem do 1000zl ale warto bylo doplacic 300 zl. Graja swietnie! Mocny bas, przy czym wszystkie wysokie tony zachowuja swoja czystość, czego nie bylo we wszystkich sluchawkach jakie testowalem!!!. Aktywny system redukcji szumów dziala tu genialnie! Dzwieki sa bardzo czyste, wyrazne.Naprawde polecam sprawdzic i przetestowac!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, faktycznie te Parrot wyglądają ciekawie. Gdzie kupowałeś. Szukam nowych słuchawek do słuchania w biurze. Nie chcę jednak wydać więcej niż 800 PLN - wiadomo, jak to w biurze : )

Znalazłem jeszcze to:

www.whathifi.com/review/parrot-zik

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość nudel1306

(Konto usunięte)

Moje doswiadczenia z marka Bose sa raczej niezbyt mile wspominane... Jeszcze nie slyszalem, poprawnie brzmiacego systemu czy to kina domowego, czy tez zestawu car audio tej firmy i smiem twierdzic, ze w kwestii sluchawek tez maja niezbyt duzo do powiedzenia. Pusty slogan tej marki "better sound through research" to nic innego jak "hamerykanski" , marketingowy belkot.
Slyszalem wczesniej jakies sluchawki Bose, ale zabij mnie nie pamietam jaki to byl model. Jedyne co zapamietalem to ciepla, basowa klucha dzwiekowa. Oczywiscie nie chce robic antyreklamy produktom Bose. Opisuje jedynie moje skromne doswiadczenia z tym szmelcem pokroju Beats by dr.DRE buhahaha!
pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='nudel1306' timestamp='1387053926' post='3020494']
Moje doswiadczenia z marka Bose sa raczej niezbyt mile wspominane... Jeszcze nie slyszalem, poprawnie brzmiacego systemu czy to kina domowego, czy tez zestawu car audio tej firmy i smiem twierdzic, ze w kwestii sluchawek tez maja niezbyt duzo do powiedzenia. Pusty slogan tej marki "better sound through research" to nic innego jak "hamerykanski" , marketingowy belkot.
Slyszalem wczesniej jakies sluchawki Bose, ale zabij mnie nie pamietam jaki to byl model. Jedyne co zapamietalem to ciepla, basowa klucha dzwiekowa. Oczywiscie nie chce robic antyreklamy produktom Bose. Opisuje jedynie moje skromne doswiadczenia z tym szmelcem pokroju Beats by dr.DRE buhahaha!
pzdr
[/quote] dzieki za odpowiedz, moglbys mi zatem polecic cos do 700zl? slucham muzyki rockowej typu dire straits itp, muzyki churalnej i klasycznej. pzdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość nudel1306

(Konto usunięte)

Do odtwarzacza przenosnego proponowalbym tez raczej przenosne sluchawki np. pchelki. Wysokiej klasy sluchawki dokanalowe potrafia zagrac lepiej niz nie jedne nausznikowce klasy sredniej. Oczywiscie przed zakupem musisz je najpierw odsluchac czy taki sposob prezentacji dzwieku Tobie odpowiada.
pzdr

[url="http://sklep.rms.pl/sluchawki-dokanalowe/sort:price/direction:desc"]http://sklep.rms.pl/sluchawki-dokanalowe/sort:price/direction:desc[/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.