Skocz do zawartości
IGNORED

Potrzebuje dobrych głośników 2.0


premier

Rekomendowane odpowiedzi

Witam planuje zakup jakichś dobrych głośników 2.0 Trochę już przeglądałem oferty jak i opinię i wybrałem 3 różne zestawy. Dodam tylko, że wyrosłem już z bardzo głośnego słuchania muzyki więc nie potrzebuje kolumn estradowych tylko dwóch dobrze grających głośników. Ważne żeby bas nie buczał. A więć"

 

1. MICROLAB SOLO 6C nie miałem okazji posłuchać jak graja ale mam już microlaby pro 3 i grają świetnie z amplitunerem denona (taki zestaw mam w domu a teraz potrzebuje czegoś na stancje)

 

2. Modecom MC-SHF80U słyszałem jak grają i co do dzwięku to nie mam zastrzeżeń

 

3. Genius SP-HF2020 najtańszę z tych wszystkich, ogólnie podobają mi się z wyglądu no i cena ciekawa, nie wiem czy dobrze grają ale jeśli nie ma dużej różnicy do poprzednoch to może są godne polecenia ?

 

Ewentualnie może jeszcze jakieś inne byście polecili ? tak jak mówiłem nie potrzebuje głośnego grania więc może kupić jakiś niższy model głośników np modecom shf56 i do tego kartę dzwiękową ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam planuje zakup jakichś dobrych głośników 2.0 Trochę już przeglądałem oferty jak i opinię i wybrałem 3 różne zestawy. Dodam tylko, że wyrosłem już z bardzo głośnego słuchania muzyki więc nie potrzebuje kolumn estradowych tylko dwóch dobrze grających głośników. Ważne żeby bas nie buczał. A więć"

 

1. MICROLAB SOLO 6C nie miałem okazji posłuchać jak graja ale mam już microlaby pro 3 i grają świetnie z amplitunerem denona (taki zestaw mam w domu a teraz potrzebuje czegoś na stancje)

 

2. Modecom MC-SHF80U słyszałem jak grają i co do dzwięku to nie mam zastrzeżeń

 

3. Genius SP-HF2020 najtańszę z tych wszystkich, ogólnie podobają mi się z wyglądu no i cena ciekawa, nie wiem czy dobrze grają ale jeśli nie ma dużej różnicy do poprzednoch to może są godne polecenia ?

 

Ewentualnie może jeszcze jakieś inne byście polecili ? tak jak mówiłem nie potrzebuje głośnego grania więc może kupić jakiś niższy model głośników np modecom shf56 i do tego kartę dzwiękową ?

 

Nie znam Modecom

 

Ale Microlab Solo6C do Genius SP-HF2020 - nie ma sensu porównywać - To jest zupełnie inna klasa kolumienek. Genius to jest totalna pomyłka do muzyki - co najwyżej do Skype się nadają. Szkoda $$$

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zastanowieniu wczoraj zamówiłem solo6c (starszą wersję bez pokręteł) ale chyba to nie jest jakiś znaczący problem ?

Jestem użytkownikiem microlabów pro 3 z których jestem bardzo zadowolony więc mam nadzieję że i tym razem microlab mnie nie zawiedzie. Ciekawi mnie tylko ten pilot który wydaje się kawałkiem cieniutkiego plastiku :) do pro 3 miałem solidny pilot ale to może tylko kwestia optyczna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęty za 2000zł i droższe mają takie piloty - Zobacz wzmacniacz NuForce DDA-100 - jaki pilot ;-)

 

Pokrętła jak pokrętła lepiej jest nawet mieć z przodu - ale ja ich i tak nie używałem ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no ten pilot mi jakiś zbytnio nie przeszkadza tak tylko nadmieniłem że jest dość skromniejszy niż w pro 3

 

solo7c po co ? przecież napisałem że potrzebuje małych dobrze grających głośników do bardzo małego pokoiku który wynajmuje

w bloku nie ma sensu kupowania takiego sprzętu bo i tak się go nie wykorzysta no chyba że cały blok wynajmujesz

w domu mam microlaby pro 3 podpięte pod amplituner denona i gra bardzo dobrze jak na sprzęt tej klasy (na pewno mega różnica jest niż z oryginalnym wzmakiem) bardzo się zdziwiłem że kolumny 45 watowe mogą tak zagrać (wieże sony wywaliłem do szafy od razu)

 

dobra to czekam na kuriera :) napiszę jak do mnie dotrą

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Cię stać to kup solo 7c i podłączysz raczej do pcta?

Solo 7 nie nadaje się do odsłuchu z małej odległości. SOLO 7 to do nagłaśniania całego pomieszczenia prędzej. A gdybym miał już kupować coś w cenie solo 7, to do bliskiego pola jest Edifier 2600.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solo 7 nie nadaje się do odsłuchu z małej odległości. SOLO 7 to do nagłaśniania całego pomieszczenia prędzej. A gdybym miał już kupować coś w cenie solo 7, to do bliskiego pola jest Edifier 2600.

zgadza się,zostaje 6c

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

solówki już grają u mnie w pokoju :) nie zawiodłem się i tym razem

do mojego pokoiku w bloku starczyła by w zupełności 1/3 ich mocy ale lepiej niech będzie zapas

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

solówki już grają u mnie w pokoju :) nie zawiodłem się i tym razem

do mojego pokoiku w bloku starczyła by w zupełności 1/3 ich mocy ale lepiej niech będzie zapas

 

Te pokrętła w modelach New, zarówno Solo6C jak i Solo7C mają jeden istotny plus. Jak skończą Ci się baterie w pilocie to będziesz w stanie zmienić ustawienia tonów wysokich i basu, a także zmienić źródło (PC lub AUX) zanim je wymienisz. W modelu, który nabyłeś pokrętłem, które znajduje się z tyłu kolumny aktywnej wyregulujesz tylko głośność.. do reszty potrzebny jest pilot.

 

Fajnie, że jesteś zadowolony z wyboru :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jestem z tym że jeszcze zastanawiam się nad źródłem dźwięku, po podłączeniu pod lapka gra strasznie.. nie wiem czemu ale od zawsze jakość dzwięku z mojego lapka mi się nie podobała. Oprogramowanie Dolby cośtam mam wyłączone bo nie da się słuchac jak jest aktywne. Nie wiem może mam coś źle ustawione no ale jak na razie jako źródła dźwięku używam dvd i gra dużo dużo lepiej niż z lapka. Teraz się zastanawiam czy zakupić kartę muzyczną z tym że ta opcja troche mi się nie podoba bo jak korzystam z lapka to mam go na kolanach a jak i te wszystkie kable raczej będą mało wygodne. Dużo tracę przez takie użytkowanie ? standy już zamówiłem :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puszczasz po Jacusiu, który jest kiepski ( co sam już zauważyłeś ). DAC / Karta muzyczna

Tracisz dokładnie tyle ile właśnie usłyszałeś.

 

Przetestuj może jeszcze taką zabawkę gdzieś w sklepie komputerowym ( ewentualnie kupno i zwrot w ciągu 10 dni ) - uwolni od kabli:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.